BeSlimmer – Funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit, podvod?

Nadváha je v moderním světě stále častějším jevem. Je to způsobeno mnoha faktory souvisejícími se špatnou výživou, nízkou fyzickou aktivitou, nemocemi atd. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli ověřit, jak  BeSlimmer funguje . Jde o pilulky na hubnutí, které mají vlastnosti stimulující naše tělo, díky čemuž se spálí více kalorií. Dá se zhubnout bez diety? Pojďme se sami přesvědčit a uvidíme, jakých účinků můžeme dosáhnout použitím tohoto doplňku.

Nadváha a obezita označuje nadměrnou tělesnou hmotnost. Nadváha, zejména obezita, je hlavním rizikovým faktorem chronických onemocnění, jako jsou kardiovaskulární onemocnění, cukrovka 2. typu, vysoký krevní tlak, astma, bolesti zad a některé druhy rakoviny. Nadváha a obezita jsou také spojeny s vyšší úmrtností (AIHW 2017).

Co je to nadváha a obezita?

V roce 2015 bylo 8,4 % celkové zátěže nemocí v Austrálii způsobeno nadváhou a obezitou (AIHW 2019). Nadváha a obezita byly hlavními rizikovými faktory přispívajícími k nefatální zátěži (život s nemocí) (další informace viz  Australian Burden of Disease Study 2015: Interactive Risk Factor Burden Data   ).

Shromažďování informací o nadváze a obezitě je důležité pro zvládání souvisejících zdravotních problémů.

BeSlimmer

Index tělesné hmotnosti (BMI)

Index tělesné hmotnosti (BMI) je mezinárodně uznávaný standard pro klasifikaci nadváhy a obezity u dospělých. BMI se vypočítá vydělením hmotnosti člověka v kilogramech druhou mocninou jeho výšky v metrech. BMI nemusí nutně odrážet rozložení tělesného tuku nebo popisovat stejný stupeň tučnosti u různých lidí. Na úrovni populace je však BMI praktickým a užitečným měřítkem pro identifikaci nadváhy a obezity.

Tento přehled používá vaši naměřenou výšku a váhu pro vypočítané hodnoty BMI, protože hodnoty, které sami nahlásíte, jsou méně přesné.

Obezita způsobuje každý rok 4,7 milionu předčasných úmrtí

Obezita je jedním z největších zdravotních problémů na světě – z problému bohatých zemí se stala problémem, který postihuje všechny úrovně příjmů.

The  Global Burden of Disease  je rozsáhlá globální studie příčin a rizikových faktorů úmrtí a nemocí publikovaná v  lékařském časopise The Lancet  . 3  Zde jsou uvedeny odhady ročních úmrtí, které lze připsat široké škále rizikových faktorů. Tento graf je uveden pro globální součet, ale lze jej zobrazit pro jakoukoli zemi nebo region pomocí přepínače „změnit zemi“.

Obezita – definovaná jako vysoký index tělesné hmotnosti – je rizikovým faktorem pro několik hlavních světových příčin úmrtí, včetně srdečních chorob, mrtvice, cukrovky a různých typů rakoviny. 4  Obezita  přímo nezpůsobuje  žádný z těchto zdravotních účinků, ale může zvýšit pravděpodobnost jejich výskytu. V grafu můžeme vidět, že je jedním z hlavních rizikových faktorů úmrtí na celém světě.

Podle  studie Global Burden of Disease  zemřelo v roce 2017 předčasně na následky obezity 4,7 milionu lidí. Abychom to uvedli do kontextu: počet úmrtí na silnicích  byl téměř čtyřikrát vyšší než v roce 2017 a téměř pětkrát vyšší než počet lidí, kteří zemřeli na  HIV/AIDS5  .

BeSlimmer – co to je a jak to funguje?

BeSlimmer je zeštíhlující doplněk stravy, který vám pomůže dosáhnout vysněné postavy během krátké doby. Je výbornou oporou těla při tréninku a dietě. Jedná se o doplněk užívaný perorálně ve formě kapslí. Skládá se z přírodních látek, které byly důkladně testovány a jsou pro tělo bezpečné. Přírodní látky obsažené ve složení BeSlimmer pomáhají spalovat přebytečný tělesný tuk bez zbytečné námahy a namáhavé diety.

Tablety podporují proces lipózy (proces odbourávání tuků) a zintenzivňují termogenezi, tedy usnadňují výdej energie organismu. Pravidelné užívání doplňku zvyšuje efektivitu a výkonnost organismu a také potlačuje chuť k jídlu.

Dávkování BeSlimmer – Jak používat?

Používání BeSlimmer je velmi jednoduché, protože se dodává ve formě tablet. Dávkování se určuje individuálně v závislosti na osobě a její tělesné hmotnosti. Vypadá to takto:

 • Osoby vážící méně než 85 kg by měly užívat 2 kapsle denně
 • Osoby vážící více než 85 kg by měly užívat 2 kapsle denně 2x denně, tj. celkem 4 tablety

Tablety se doporučuje užívat 30 minut před tréninkem nebo jídlem. Je důležité zapít tablety velkým množstvím vody. Zvýšíte tak vstřebávání živin. Nepřekračujte doporučené dávky.

BeSlimmer

BeSlimmer Pilulky na hubnutí – Účinky

Pravidelné užívání pilulek na hubnutí BeSlimmer umožňuje zhubnout a zlepšit celkový stav našeho těla.

Všechny účinky používání BeSlimmer :

 • Zvýšené spalování tuků
 • Zvýšená rychlost metabolismu
 • Posilování svalů
 • Lepší svalová pohoda a vyšší efektivita
 • Pomáhá uvolňovat energii z bílkovin, tuků a sacharidů
 • Stimuluje tělo ke zvýšení produkce tepla, což způsobuje, že spalujeme přebytečné kalorie
 • Zabraňuje ukládání tukových zásob v těle
 • Podporuje proces lipolýzy a zvyšuje termogenezi
 • Zvyšuje tvorbu žaludečních šťáv a zlepšuje trávení.

Je BeSlimmer bezpečný? Vedlejší efekty

BeSlimmer je produkt, který je bezpečný pro zdraví a nezpůsobuje vedlejší účinky, pokud se používá v souladu s doporučením dávkování. Nepřekračujte doporučenou dávku, protože nezvýší účinky užívání a může způsobit pouze zažívací potíže. 

Jak se BeSlimmer liší od jiných pilulek na hubnutí?

Mezi hubnoucími produkty jsou nejčastější ty, které je třeba kombinovat s personalizovanou stravou, aby byly vidět viditelné výsledky. BeSlimmer se od těchto tablet výrazně liší, protože podporuje procesy zodpovědné za rychlejší spalování tuků bez nutnosti namáhavého cvičení. K ještě lepším výsledkům samozřejmě pomůže zvýšená fyzická aktivita, ale není to nutné.

BeSlimmer si také získal celosvětové uznání díky obsahu pouze přírodních složek rostlinného původu a doplňkových látek jako jsou aminokyseliny a vitamíny, které jsou zcela bezpečné a přírodní. V případě jiných produktů tohoto typu se většinou používají umělé látky, které mohou způsobit nevratné změny v našem těle, a proto je to bezpochyby něco, co BeSlimmer odlišuje od ostatních pilulek na hubnutí.

Doplněk stravy BeSlimmer – Složení tablet – Jaké ingredience obsahuje?

Složení BeSlimmer obsahuje pouze přírodní složky. Jedná se především o rostlinné extrakty obohacené o aminokyseliny a vitamíny. Jejich kombinace v ideálním poměru vám umožní zvýšit metabolismus a rychlost metabolismu. Hubnutí je také zesíleno díky vysokému obsahu kofeinu, který vytváří dodatečnou energii a zvyšuje tělesnou teplotu, což má za následek více spálených kalorií.

Složení hořáku:

Esence zeleného čaje

Podporuje spalování tuků, detoxikuje a čistí organismus, dodává energii a pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi;

Pomerančový extrakt

Kůra hořkého pomeranče obsahuje synefrin, sloučeninu patřící do tzv termogenika, která urychlují spalování tuků a podporují hubnutí. Také snižuje chuť k jídlu, bojuje proti celulitidě a zrychluje krevní oběh. Má katabolické vlastnosti a stimuluje tělo k větší aktivitě.

Extrakt z guarany

Jde o složku, která urychluje metabolismus a podporuje přirozené hubnutí.

Extrakt z bobulí Acai

Čistí trávicí systém a podporuje jeho činnost. Navíc odvádí z těla zbytkové toxiny a podporuje zrychlení metabolických procesů.

Opravený extrakt z malin

Malinový keton přítomný v ovoci ovlivňuje produkci a aktivitu norepinefrinu. Je zodpovědný za zintenzivnění spalování tuků. Pomáhá nejen shodit přebytečná kila, ale také zabraňuje jejich opětovnému výskytu.

Cholina

Je to složka zodpovědná za udržení správného metabolismu tuků. Pozitivně působí také na správnou činnost jater.

Kapsle BeSlimmer – recenze, fóra

BeSlimmer

Názory na BeSlimmer jsou velmi pozitivní a pro jeho obrovskou oblibu je najdeme doslova na každém fóru zdraví a krásy. Nejčastěji lidé dbají na to, aby produkt mohl fungovat a přinášet pozitivní účinky bez nutnosti cvičení. Důležitou výhodou podle spotřebitelů je také skutečnost, že se používají pouze přírodní složky. Občas se objeví i negativní recenze, ty ale většinou souvisí s problémy s dostupností tabletu.

Recenze BeSlimmer z fóra:

„Pokud hledáte doplněk na hubnutí, který opravdu funguje, BeSlimmer rozhodně stojí za vyzkoušení! Beru ho asi měsíc a už jsem zhubla 8 kilo. Chuť k jídlu se mi definitivně snížila a podařilo se mi odstranit problém „svačinky mezi jídly“. Tablety se snadno užívají a nezpůsobují nepříjemné vedlejší účinky. Radím!“ 

Kde koupit BeSlimmer – Dostupné ceny a akce

Produkt BeSlimmer lze zakoupit na oficiálních stránkách výrobce. Spalovač tuku není v současné době k dispozici pro stacionární prodej. Při nákupu z prověřeného zdroje máme nejen jistotu, že dostaneme originální výrobek, nejen náhradu, ale můžeme také využít nejlepší cenovou nabídku, kterou výrobce nabízí.

Cena BeSlimmer je aktuálně v akční ceně -50%. Na oficiálních stránkách výrobce můžeme v případě jakýchkoliv dotazů využít i kontaktní formulář. Můžeme také zkontrolovat, jaké akce jsou tam k dispozici.

Napsat komentář