Cardiform – negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit, podvod?

Cardiform  je nový přírodní doplněk stravy na vysoký krevní tlak , který je nyní možné zakoupit online, aniž byste opustili svůj domov.

Jedná se o přípravek, který je určen k obnovení krevního tlaku na hodnoty považované za přijatelné pro udržení těla a cév v dobrém zdraví.

Cardiform  , podle toho, co si můžete přečíst na  oficiálních stránkách výrobce  , pomáhá obnovit do normálu všechny ty faktory, které mohou způsobit hypertenzi.

V dnešním průvodci si s vámi produkt představíme a upozorníme na potenciální a kritické problémy produktu, zda  funguje  a jak fungují součásti v něm.

Než však začneme, je nutné si udělat předpoklad o problému hypertenze a jejích důsledcích pro naše zdraví.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform

Co je vysoký krevní tlak?

„Krevní tlak je  síla, kterou krev vyvíjí tlak na stěny tepen a žil  . Měříme systolickou hodnotu během ejekční fáze srdce a diastolickou hodnotu během plnící fáze srdce,“ říká Dr. Udo Zacharzowsky, vedoucí lékař kardiologické kliniky  Helios Klinikum Bad Saarow  . Úroveň krevního tlaku závisí na mnoha různých faktorech a není konstantní proměnnou. Je také závislá na věku a pohlaví a s věkem se zvyšuje.

Hypertenze je onemocnění kardiovaskulárního systému, při kterém je tlak v cévách neustále příliš vysoký.

Hypertenze je kategorizována do různých stupňů a v závislosti na metodě měření, věku a historii onemocnění existují mírně odlišné hranice a cíle léčby. Obecně se však  za hypertenzi považují hodnoty krevního tlaku nad 140/90 mmHg  . Za optimální jsou považovány hodnoty <120/80 mmHg.

Šek: Cardione.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Co dělat, když máte vysoký krevní tlak?

Prvním krokem v léčbě vysokého krevního tlaku je  diagnostika  . „Každý by měl vědět, jaký má krevní tlak. Podmínkou je pravidelná měření na základě věku a anamnézy onemocnění  ,“ říká vedoucí lékař.

Příčiny  vysokého  krevního tlaku jsou různé. Příčinu lze nalézt jen asi u pěti procent postižených (sekundární hypertenze). U naprosté většiny pacientů se to označuje jako esenciální hypertenze.

Změny životního stylu jsou základním kamenem léčby hypertenze   . Pokud máte nadváhu, může hubnutí snížit váš krevní tlak (o 1-2 mmHg na kilogram tělesné hmotnosti). Pozitivní vliv má také pravidelné cvičení a vyhýbání se nikotinu a alkoholu.

U většiny pacientů je také nutná  farmakoterapie  . Zde se ideálně používají kombinované přípravky. Pro posouzení kvality vašeho nastavení krevního tlaku se doporučuje vést si deník krevního tlaku dokumentující vaše naměřené hodnoty. 

Co Cardiform obsahuje ?

Cardiform  obsahuje řadu složek, které působí specificky při léčbě hypertenze, podporují návrat do normálního stavu srdce a celého kardiovaskulárního systému.

Tento doplněk, jak se můžete dočíst na oficiálních stránkách výrobce, neobsahuje lepek, laktózu a alergenní látky jako kvasnice, přísady, syntetická aromata. Proto jej mohou užívat i lidé alergičtí na tyto složky.

Cardiform

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Složky obsažené v kapslích jsou následující a plní následující funkce:

  • Výtažek z  hlohu : Hloh je také nazýván „sedativum na srdce“ pro své kardiotonické vlastnosti kvůli přítomnosti velkého množství proanthokyanidolů, které hrají velmi důležitou roli při kontrakci a síle srdce. Látky obsažené v hlohu jsou schopny snížit tachykardii a extrasystoly, zabraňují možnému výskytu srdečního infarktu nebo anginy pectoris;
  • Kopřiva  : je bohatá na vitamíny jako A, C a K a minerální soli, které napomáhají správnému fungování tělesných buněk;
  • Vitamin B1  : je ve vodě rozpustný vitamin široce rozšířený v potravinách živočišného a rostlinného původu. Ve velkém množství se nachází v obilovinách, luštěninách a vejcích. Působí synergicky s vitamínem B2, který je rovněž přítomen v  doplňku Cardiform , reguluje procesy produkce energie buňkami;
  • Vitamin B2  : ve velkém množství se nachází v mléce a jeho derivátech, stejně jako ve vejcích, hovězích játrech a pivovarských kvasnicích.
  • Vitamín B6  : je důležitý vitamín podílející se na metabolismu aminokyselin, mastných kyselin. Je nezbytný pro syntézu červených krvinek, jejichž úkolem je okysličit všechny buňky těla.

Všechny tyto látky a zejména antioxidanty obsažené v přípravcích pomáhají bojovat proti škodlivým účinkům volných radikálů.

Cardiform  obsahuje lyofilizované výtažky z hlohu a kopřivy tak, aby koncentroval principy působení a učinil je ještě dostupnějšími. Bohužel z oficiálních stránek nelze zjistit koncentraci účinných látek ani množství přítomného extraktu. Je však pravděpodobné, že tato informace je na obalu nebo příbalovém letáku.

Provedené studie a vedlejší účinky

Cardiform  nemá žádné specifické kontraindikace ani vedlejší účinky, ale stejně jako všechny rostlinné látky je třeba vždy postupovat opatrně v případě, že trpíme nějakým konkrétním problémem. Ve skutečnosti je kopřiva v těhotenství a při kojení kontraindikována a neměla by se užívat v kombinaci s diuretiky (jinými léky na snížení krevního tlaku).

Hloh by se neměl užívat v případě terapie založené na jiných lécích snižujících krevní tlak, proto užívání jakéhokoli doplňku, i přírodního, vždy konzultujte se svým lékařem.

Jak používáme Cardiform

Na  stránkách výrobce se  dočteme, že doporučená dávka jsou dvě kapsle denně se sklenicí vody. Pro udržení konstantní hladiny živin po celý den se doporučuje užívat přípravek ráno a večer.

Jedno balení obsahuje pouze 20 kapslí, takže pro zajištění minimální měsíční kúry byste si měli zakoupit alespoň 3 balení.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Cardiform

Kolik to stojí a kde se dá Cardiform koupit ?

Cardiform se neprodává v lékárnách , ale pouze online na webu výrobce, který je na internetu silně propagován. Toto je prodejní strategie, kterou mnozí používají k prodeji svých produktů a pokrytí nákladů na dopravu.

Za plnou cenu  je Cardiform  aktuálně o 50 % levnější než běžná cena.

Nákup se provádí umístěním jakéhosi předprodeje na stránce. Uveďte prosím své jméno a mobilní číslo. Prostřednictvím kterého vás bude operátor kontaktovat, aby potvrdil vaši ochotu k nákupu, určil požadovaný počet balíků a naplánoval dodací adresu.

Platba probíhá online nebo kurýrovi při doručení.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář