Funguje Dr Extenda? Negativní recenze, fórum, lékárna, kde koupit, cena

Pilulky na potenci Dr Extenda nabízejí komplexní odstranění erektilní dysfunkce a zlepšují sexuální výkonnost v rekordním čase. Ve srovnání s jinými pilulkami na erekci je složení DrExtenda založeno na jedinečné kombinaci 100% přírodních složek, které dodávají této přírodní léčbě výjimečnou účinnost.

Pokud jste odhodláni tuto kúru vyzkoušet a hned se přesvědčit o její terapeutické účinnosti, mám pro vás doporučení, abyste tuto kúru mohli využít za velmi nízkou cenu. Tablety Dr Extenda doporučuji objednat online přímo z oficiálních stránek výrobce, abyste využili akční cenu plus 50% slevu. Sleva se však vztahuje pouze na online objednávky. Další výhodou, kterou máte při objednávání online z oficiálních stránek Dr Extenda, je, že se zcela vyhnete riziku, že narazíte na padělaný produkt.

>>>>-50% DrExtenda<<<<

 Dr Extenda

>>>>-50% DrExtenda<<<<

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce  (ED), když má muž potíže s dosažením nebo udržením erekce, se může stydět o tom mluvit. Ale je to velmi časté. Více než 30 milionů ve Spojených státech zažilo tento sexuální problém. I když se vyskytuje hlavně v nižších oblastech,  výzkum  ukazuje, že příčiny ED mohou být emocionální nebo fyzicky systémové. Mezi běžné zdroje sexuální dysfunkce patří:

 • Napětí
 • Deprese
 • Luk
 • Nedostatek nervové signalizace
 • Cévní onemocnění (nejběžnější), jako je vysoký krevní tlak, který snižuje průtok krve
 • Úzkosti
 • Endokrinní nebo hormonální problémy
 • Použití alkoholu
 • Kouření
 • Diabetes
 • Kardiovaskulární onemocnění

Je důležité prodiskutovat erektilní dysfunkci se svým lékařem, abyste vyloučili fyzické faktory, které lze zkontrolovat krevním testem. Váš lékař vám může otestovat hladinu cukru v krvi, cholesterol a dokonce i funkci ledvin. Ačkoli se může objevit v jakémkoli věku, u mužů je pravděpodobnější, že se u nich vyvine ED ve středním věku nebo později.

Ovlivňuje strava erektilní dysfunkci?

Massachusetts Male Aging studie  zjistily asociaci mezi cholesterolu v potravě a nenasycené spotřeby tuků a výskytem erektilní dysfunkce. Jiné studie  také zjistily, že konzumace středomořské stravy – většinou zeleniny, ovoce, celozrnných výrobků a zdravých tuků (jako je olivový olej) – může zabránit ED.

Jak fungují tablety Dr Extenda

Díky široké škále tablet může být Dr. Extenda s úspěchem použit při léčbě jak erektilní dysfunkce, tak nízkého libida a předčasné ejakulace a zvětšení jeho penisu . Léčba může být také použita ke zlepšení mužské sexuální výkonnosti, i když nemáte žádné z výše uvedených onemocnění.

Léčba Dr Extenda, založená na receptuře účinku s rychlým terapeutickým účinkem, zajišťuje lepší průtok krve do penisu. Tablety mají také silné vazodilatační vlastnosti, díky nimž se při pohlavním styku zvětší velikost penisu.

Díky této léčbě nejenže rychle dosáhnete silné erekce, ale bude i časem trvat lépe a lépe, díky čemuž bude pohlavní styk trvat déle a bude uspokojivější pro vás i vaše partnery.

Dalším aspektem, na kterém tato léčba funguje, je doba zotavení po ejakulaci, která se výrazně zkrátí. Tímto způsobem budete moci obnovit pohlavní styk krátce po ejakulaci.

>>>>-50% DrExtenda<<<<

 Dr Extenda

Jaké je složení tablet DrExtenda

Dr Extenda, který je založen na 100% přírodních složkách se speciálními vlastnostmi, které přinášejí mnoho terapeutických výhod. Za zvýšenou účinností léčby však stojí i speciální způsob zpracování těchto složek, který zaručuje maximální koncentraci bioaktivních látek ve finální podobě tablet. V letáku přiloženém k obalu tablet Dr Extenda najdete naprosto všechny informace o jejich složení.

Níže je uveden seznam hlavních účinných látek, které tvoří základ receptury této přírodní léčby:

 • olej z nového koření nebo hřebíčkový olej – napomáhá regeneraci organismu po období intenzivní fyzické a emocionální konzumace, obnovuje libido
 • L-Arginin : Zlepšuje kvalitu spermatu a zajišťuje stálý průtok krve v těle penisu
 • Hořčík – další důležitá složka, která působí jako stimulátor periferního krevního oběhu
 • celer – působí proti sexuálnímu apetitu a poruchám libida, bohatý na důležité vitamíny a minerály
 • Extrakt z guarany – velmi silný účinek stimulující erekci, vazodilatační účinek, tonizující a posilující účinek
 • Zázvor – příznivý terapeutický účinek na lidi se sexuální dysfunkcí, normalizuje krevní oběh
 • glycin – zvyšuje vazodilatační účinek extraktu z tymiánu guarany.


Jelikož se jedná o přírodní léčbu založenou na přírodních složkách, tablety Dr Extenda na rozdíl od jiných léčebných postupů v italských lékárnách, jako jsou kapsle Maraton Forte, nezpůsobují vedlejší účinky a nemají žádné kontraindikace.

 Dr Extenda

>>>>-50% DrExtenda<<<<

Jak používat pilulky na erekci Dr Extenda

Léčba by měla pokračovat alespoň 14 dní, ale to se může lišit v závislosti na aktuálním stavu. Podle klinických studií provedených výrobcem na tabletách Dr Extenda je 14denní období doporučeno pro osoby trpící erektilní dysfunkcí.

Užívejte jednu tabletu Dr Extenda dvakrát denně.

uracja Dr. Extenda se v těle snadno vstřebává, což vede k rychlému terapeutickému účinku. Přestože jsou účinky kúry pociťovány již od prvních dnů užívání kapslí, což potvrzuje většina těch, kteří tuto kúru používají, je důležité dodržovat doporučení obsažená v příbalovém letáku Dr Extendau ohledně doporučené doby léčby.

Erektilní dysfunkce může být způsobena i uvolněným životním stylem. Kouření, obezita a nadměrná konzumace alkoholu jsou rizikové faktory, které mohou vést k sexuální dysfunkci i u mladých lidí do 30 let.

Cena tablet Dr Extenda a kde je koupit?

Vrátím se ke svému doporučení na začátku článku ohledně nákupu tohoto produktu, a to objednávání tablet Dr Extenda přímo z oficiálních stránek výrobce. A na tomto aspektu trvám, protože z této léčby můžete těžit za velmi nízkou cenu. Konkrétněji použijete cenu výrobce plus 50% slevu, ale platí pouze zde.

 Dr Extenda

Názory a recenze na DrExtenda

„Můj výkon začal klesat kvůli problémům v práci, byl jsem neustále úzkostný a velmi vystresovaný, manželka mě dokonce požádala o rozvod, problémy a nechtít mít sex, ničilo mi to manželství, začal jsem chodit na terapie a kupovat si Dr. Extenda tobolky, věřím, že to všechno byla dobrá kombinace a to je to, co budu dělat dál.“

„Dala jsem svému manželovi kapsle Dr. Extenda, protože měl pocit, že má velmi slabou erekci, kromě toho, že si vzal prášky, začali jsme cvičit, zhubl a výrazně se mu snížil cholesterol, vidím ho jako lepšího člověka, jeho já -důvěra je vidět na jeho chování, ale také se cítí v posteli.“

>>>>-50% DrExtenda<<<<

Napsat komentář