Eroxel – Jak to funguje? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kup teď

Dnes existuje mnoho mužů, kteří čelí problémům v posteli kvůli  velikosti  penisu nebo  erektilní dysfunkciDnes se tyto neduhy dají vyřešit díky zcela přírodnímu produktu. Je to Eroxel  a je to novinka v oblasti zvětšení penisu.

Recenze a efekty Eroxelu zní skvěle  , ale opravdu to funguje? Pokud vás to zaujalo, pokračujte ve čtení tohoto článku: ve skutečnosti vám ukážeme, co je Eroxel a jak funguje, jaké jsou jeho složky, jaké výhody, cena a kde jej koupit, názory zákazníků, kteří jej již testovali.

Co je mikropenis?

Mikropenis je penis, který je menší než 2 palce nebo 5 cm, když je ochablý (měkký). Většina případů mikropenisu (někdy označovaného jako „syndrom mikropenisu“) je diagnostikována při narození nebo během kojeneckého věku a je výsledkem nedostatku testosteronu, hormonální nerovnováhy nebo bez zjevné příčiny. Muž s mikropenisem může pociťovat úzkost ze sexu, i když sexuální funkce s mikropenisem může být normální. Mikropenis neovlivňuje schopnost člověka dosáhnout erekce, orgasmu nebo močit.

Mnoho mužů se obává, že jejich  penisy jsou menší než průměr  . Statisticky se drtivá většina z nich mýlí: více než 90 % mužů je zhruba jeden palec od  průměrné velikosti mužského penisu  . Ale ve vzácných případech mají někteří muži neobvykle malý penis, což je stav známý jako mikropenis.

>>>>-50% Eroxel<<<<

eroxel

Příznaky mikropenisu

Při narození je za mikropenis považován penis kratší než 0,75 palce. V dospělosti je za mikropenis považován ochablý penis kratší než 2,75 palce . Vztyčený penis je považován za mikropenis, pokud je kratší než 5 palců. 

Co způsobuje mikropenis

Během těhotenství se vyvíjí mikropenis. Často to bude jediná fyziologická abnormalita zaznamenaná během těhotenství. 

Jednou z možných příčin je nízká produkce lidského choriového gonadotropinu (hCG) v časném těhotenství. Je to hormon, který stimuluje vyvíjející se varlata k produkci  testosteronu  . 

Po 14 týdnech je růst penisu ovlivněn dalším hormonem zvaným luteinizační hormon (LH), který rovněž stimuluje testosteron v tzv. testikulární Leydigovy buňky. Pokud je produkce jednoho nebo obou těchto fetálních hormonů omezena, může být ovlivněna délka penisu dítěte. 

Svou roli může hrát i genetika. Ačkoli neexistuje jediný gen, který způsobuje mikropenis, tento stav je běžně spojován s chromozomálními poruchami, jako je syndrom androgenní necitlivosti (AIS),  Klinefelterův syndrom,  Turnerův syndrom a  Downův syndrom  . 

Existují také důkazy, že léky na plodnost založené na estrogenech, jako je diethylstilbestrol (DES), mohou způsobit menší než normální velikost penisu, pokud se užívají v časném těhotenství. Zatímco látky znečišťující životní prostředí jsou méně časté příčiny, některé  studie  naznačují, že vystavení chlorovaným pesticidům během těhotenství může způsobit mikropenis a další orgánové abnormality u kojenců mužského pohlaví.

>>>>-50% Eroxel<<<<

Definice mikropenisu

Zatímco SPL menší než 1,9 centimetru je diagnózou mikropenisu u donošených novorozenců, u starších chlapců a mužů je mikropenis charakterizován délkou penisu o 2,5 standardní odchylky (SD) menší, než je průměr pro věk. 2

Jako vodítko, učebnice  Harriet Lane  z John Hopkins University definuje mikropenis takto:

 • 6 až 12 měsíců: méně než 2,3 centimetru (0,9 palce)
 • 1 až 2 roky: méně než 2,6 centimetru (1,02 palce)
 • 2 až 3 roky: méně než 2,9 centimetru (1,14 palce)
 • 3 až 4 roky: méně než 3,3 centimetru (1,3 palce)
 • 4 až 5 let: méně než 3,5 centimetru (1,38 palce)
 • 5 až 6 let: méně než 3,8 centimetru (1,5 palce)
 • 6 až 7 let: méně než 3,9 centimetru (1,54 palce)
 • 7 až 8 let: méně než 3,7 centimetru (1,46 palce)
 • 8 až 9 let: méně než 3,8 centimetru (1,5 palce)
 • 9 až 10 let: méně než 3,8 centimetru (1,5 palce)
 • 10 až 11 let: méně než 3,7 centimetru (1,46 palce)
 • Dospělý: Méně než 9,3 centimetru (3,66 palce)
eroxel

Eroxel: co to je a jak to funguje

Eroxel  je doplněk, prodávaný ve formě  pilulek  , navržený tak, aby zvětšil velikost penisu jak na délku, tak na šířku, a zlepšil tak život páru a intimitu v posteli. Ale nejen to: tento produkt je také navržen tak, aby zaručoval delší erekci a působil proti erektilní dysfunkci. Jak jsme řekli, jedná se o tablety (15 z 520 miligramů) a z tohoto důvodu si je díky hermetickému uzávěru můžete vzít s sebou kamkoli a dokonce i na cesty.

Jeho působení je založeno na kombinaci čistě  přírodních  účinných látek každé z jeho složek a systematickém příjmu ve spojení s aktivním životním stylem a pravidelnou stravou. Eroxel působí přímo na penis, zlepšuje krevní oběh a umožňuje expanzi kapilár.

>>>>-50% Eroxel<<<<

Složení doplňku Eroxel:

Eroxel  je doplněk vyrobený z přírodních surovin a mezi ty hlavní patří ženšen, lékořice, dýňová semínka, brusinky, zinek a L-arginin HCL.

Ženšen, známý již od starověku pro své blahodárné vlastnosti,  je rostlina, jejímž cílem je zlepšit oběh  a  usnadnit průtok  krve do penisu. To pomáhá prodloužit dobu erekce a působí proti erektilní dysfunkci.

 • Lukrecja

Zásadní roli ve složení Eroxelu hraje také lékořice, která díky svým četným antibakteriálním a antioxidačním vlastnostem pomáhá bojovat proti zánětům. Kromě toho má za cíl ovládat endokrinní systém a jeho funkce.

 • Dýňová semínka

Extrakt z dýňových semen se  používá   podle Eroxel k zajištění řádného fungování prostaty a delší trvání erekce.

 • brusinky

Brusinka je známá především  svými antibakteriálními vlastnostmi, zabraňuje dysfunkci mužského močového systému a umožňuje mu zvýšit sexuální touhu a libido. Za tímto účelem se s Eroxelem váš život ve dvojici výrazně zlepší.

 • Zinek

Je známo, že zinek ovlivňuje a zvyšuje množství mužských hormonů, zejména testosteronu. To ovlivňuje jak libido, které bude mít tendenci se zvyšovat, tak celkovou velikost erekce.

Možná o tom někteří slyšeli a jiní možná ne:  L-arginin HCL je aminokyselina  , proteinová složka, která má velký vliv na množství spermií v penisu a jeho velikost.

Stručně řečeno, jak jsme řekli, jsou to přírodní prvky bez chemikálií: z tohoto důvodu může Eroxel užívat každý, kdo je  starší osmnácti let.

eroxel

>>>>-50% Eroxel<<<<

Má to kontraindikace a vedlejší účinky?

Právě proto, že obsahuje potravinové výtažky a přírodní složky,   je Eroxel doplňkem  bez kontraindikací a vedlejších vedlejších účinků.

Svědčí o tom několik let  výzkumu,  kterému byl podroben, a skutečnost, že k jeho nákupu nepotřebujete lékařský předpis ani recept. V každém případě se doporučuje užívat jej pouze v případě, že je vám alespoň osmnáct let a jste důkladně obeznámeni s účinnými látkami každého prvku, který jej tvoří.

Proč zvolit Eroxel? Výhody:

Hlavní přínos, který lze získat použitím Eroxelu, souvisí  se  zvětšením penisu. Ve skutečnosti si po pár týdnech všimnete zvětšení o osm centimetrů na délku a asi dva a půl centimetru na šířku.

Eroxel je zkrátka perfektní řešení, jak zlepšit  život páru  a zvýšit sebevědomí v posteli.
Eroxel navíc pomáhá posílit erekci a prodloužit její trvání až na  čtyřicet nebo padesát minut  od začátku pohlavního styku.

Celkově můžeme výhody Eroxelu rozdělit do tří hlavních kategorií:

 • zlepšuje se krevní oběh  , což způsobí, že krev naplní kavernózní těla penisu a zvětší jeho velikost;
 • zvyšuje se  hladina testosteronu  , což je mužský pohlavní hormon par excellence, který také vede ke zvýšení libida a sexuální touhy;
 • budete připraveni kdykoli,  protože Eroxel účinkuje krátce po užití tobolky. Tímto způsobem budete mít větší a masivnější penis.

Na rozdíl od toho, co se děje s jinými produkty na trhu,  Eroxel zaručuje dlouhodobé výsledky a je zcela bez rizika  . Navíc má vynikající poměr cena/výkon, což umožňuje jeho pořízení každému muži.

Cena a kde koupit Eroxel:

Eroxel je nyní k dispozici za 50 % ceny včetně dopravy. Vyplatí se však věnovat velkou pozornost tomu, kde nakupujete, protože je k dostání pouze  na oficiálních stránkách  a nikoli v jiném e-shopu: Eroxel nenajdete ani v lékárnách. Na ostatní stránky se proto vyplatí dávat pozor, protože ve většině případů jde o přípravky, které jsou určeny k oklamání lidí.

Doručení proběhne během několika pracovních dnů a při platbě si můžete vybrat preferovaný způsob. Můžete si vybrat hotovostní variantu   po obdržení produktu nebo možnost na webu pomocí  kreditní nebo předplacené karty  nebo aplikací třetích stran, jako je PayPal, pro větší bezpečnost.

>>>>-50% Eroxel<<<<

eroxel

Názory, recenze zákazníků:

Ohledně účinnosti Eroxelu lze říci, že  95 %  mužů z celé Evropy, kteří si jej koupili a vyzkoušeli, bylo spokojeno. Abychom zjistili, zda Eroxel skutečně funguje, níže jsme sestavili názory těchto mužů.

„Vždy měl potíže v posteli, protože se styděl za svou velikost. Díky Eroxelu je však jeho strach pryč a nyní se může cítit spokojenější než kdy předtím. Eroxel má výhodu nejen v  prodloužení  a  zvětšení  penisu, ale také v  prodloužení erekce  . Eroxel pomohl prodloužit penis o dobrých pět centimetrů po několika týdnech užívání.“

„Od té doby, co vyzkoušel Eroxel, přestal mít na penisu jakékoli komplexy. Dříve se před ženou bál svléknout, ale nyní se už nestydí a   chvíle styku prožívá  klidně  . Eroxel také pomohl jeho životu jako páru a jeho partner nemůže být šťastnější než to.“

„Eroxel mu byl obzvláště nápomocný při prodloužení  doby jeho erekce. Ve skutečnosti vždy trpěl erektilní dysfunkcí kvůli úzkosti z  výkonu  , ale díky Eroxelu tento problém již neexistuje. Z tohoto důvodu Giovanni doporučuje Eroxel všem, kteří hledají funkční a zcela přírodní produkt, bez chemikálií a dostupný všem.

>>>>-50% Eroxel<<<<

Napsat komentář