Lumos krém – podvod? Jak to funguje? Recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Lumos je sérum číslo jedna v boji proti změně barvy pleti na obličeji . Změna barvy je problém způsobený nadprodukcí melaninu v určitých oblastech kůže a projevuje se výskytem nahnědlých skvrn. Změna barvy kůže je jev, který může být vyvolán mnoha faktory. Mezi nimi vyniká především věk. I když je tato nedokonalost často spojena s procesem stárnutí, ukázalo se, že skvrny se mohou objevit i během dospívání.

Mezi další spouštěče patří nadměrné vystavování se slunci, hormonální nerovnováha (pozorovaná během těhotenství nebo menopauzy) a genetické faktory. V tomto článku si povíme o tomto séru proti zabarvení tím, že se podíváme na recenze, cenu a zda produkt skutečně funguje ve srovnání s jinými řešeními, která si můžete koupit v lékárně.

Co je to zbarvení kůže?

Odbarvené kožní skvrny , včetně mateřských znamének, defektů pigmentace, vyrážky a infekcí, jsou normální a mají mnoho příčin. Některé příčiny jsou neškodné, jiné však vyžadují léčbu. Kůže obsahuje melanin, což je pigment , který dodává pokožce její barvu. Více melaninu ztmavuje pokožku, zatímco méně melaninu způsobuje světlejší pokožku. Za melanin je zodpovědná kůže i barva kůže. Odbarvené skvrny na kůži jsou patrné, protože se liší od normálního odstínu pleti. Mohou být světlejší, tmavší nebo jiné barvy, jako je červená, šedá nebo modrá. Lidé s tímto příznakem musí porozumět příčině skvrn na kůži v případě, že je nutná léčba.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Co je to zbarvení kůže?
https://www.puravidabeauty.co.nz/understanding-skin-pigmentation-and-how-to-treat-it/

příčiny:

Popáleniny:

Spáleniny od slunce a jiné typy spálenin mohou poškodit kůži, a jak se tyto popáleniny hojí, mohou se vytvořit jizvy, které nemají barvu kůže. Odbarvené skvrny na kůži se také mohou objevit, když není úplně nanesen opalovací krém, což vede k nerovnoměrnému opálení. Některé léky mohou také způsobit, že vaše pokožka bude citlivější na slunce, takže bude náchylnější k zarudnutí.

Infekce:

Různá onemocnění mohou způsobit lokální změny v tónu pleti. Rány a škrábance se mohou infikovat, když bakterie proniknou do rány, což způsobí infekci kůže. To vede ke změnám ve struktuře pokožky a způsobuje zčervenání nebo zbělení okolní kůže. Plísňové infekce mohou také způsobit změnu barvy v různých oblastech těla, jako je kožní onemocnění, tinea versicolor a candida.

Hormonální změny:

Hormonální změny mohou způsobit změny barvy kůže, zejména během těhotenství. V důsledku zvýšené hladiny ženských hormonů estrogenu a progesteronu k těmto změnám často dochází. Melasma, známá také jako „maska ​​těhotenství“, je kožní onemocnění, které se může vyvinout v důsledku těchto hormonálních změn. Může způsobit tmavé skvrny na obou stranách obličeje.

Poruchy pigmentace kůže:

Pokud má člověk na kůži světlejší nebo tmavší skvrny, může to být známka poruchy pigmentace kůže. Typ poruchy pigmentace kůže zahrnuje:

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Lumos
  • Jde o běžné kožní onemocnění, které obvykle postihuje a způsobuje hnědé skvrny na kůži obličeje. Postihuje více ženy než muže. Spouštěče melasmy mohou zahrnovat vystavení slunci a hormonální změny.
  • Toto onemocnění může postihnout kteroukoli část těla. Způsobuje, že buňky, které produkují melanin, známé jako melanocyty, přestanou správně fungovat, což má za následek světlejší skvrny na kůži. Někdy se člověku změní i barva vlasů. Přesná příčina vitiliga není známa, ale může být příčinou problému s imunitním systémem.
  • Jde o dočasné zvýšení nebo snížení kožního pigmentu po poranění kůže, jako je močový měchýř nebo popálenina.
  • Lidé s albinismem nevytvářejí dostatek melaninu. To produkuje málo nebo žádný pigment v kůži, vlasech nebo očích. Albinismus je genetická porucha, což znamená, že člověk zdědí vadný gen od jednoho nebo obou rodičů.

Lumos – přísady – funguje – jak používat – přísady

Lumos  je krém, který díky svému zcela přírodnímu složení rychle a účinně bojuje proti zabarvení na obličeji. Podívejme se na ingredience:

  • výtažek z heřmánku:  heřmánek je známý pro své stahující, vyrovnávací, protizánětlivé a zklidňující vlastnosti. Díky těmto vlastnostem jej lze použít k péči o citlivou pokožku nebo s různými problémy
  • extrakt ze šampaňského  : je speciální a inovativní prvek ve složení Lumos . Šampaňské je vysoce fermentované víno bohaté na hroznové polyfenoly. které mají úžasný antioxidační účinek. Z tohoto důvodu extrakt ze šampaňského zaručuje okamžité zlepšení stařeckých skvrn.
  • arbutin  : mezi složkami vyniká arbutin, přírodní lék na nedokonalosti pleti. Obzvláště dobře funguje s hormonálními pigmenty, zvláště s těmi, které se v těhotenství objevují často.
  • organický extrakt z lékořice  : široce používaný v kosmetice k inhibici agregace melaninu v kůži a zesvětlení změny barvy.

Jak se toto sérum používá? Přípravek nanášejte ráno a večer na pokožku obličeje, krku nebo dekoltu po jejím důkladném očištění a vysušení se zvýrazněním partií postižených změnou barvy.

šek: Coralift, Eternelle, Intenskin.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Lumos

Lumos – fórum – názory – recenze

Nyní se podívejme, co říkají četné recenze o Lumosu na online fórech. Názory těch, kteří si již produkt zakoupili, jsou velmi užitečné a měli byste si je vždy pečlivě přečíst, abyste pochopili, zda je článek vhodný i pro naše potřeby.

Náš výzkum ukazuje, že více než 90 % uživatelů prohlašuje, že jsou s účinkem velmi spokojeni a nákup by opakovali. Většinu kupujících tvoří ženy (přes 80 %) ve věku od 40 do 65 let. Podívejme se na některé komentáře:

„ S tímto krémem vycházím velmi dobře. Má hustou konzistenci, takže se dobře roztírá, ale zároveň je velmi hydratační, takže zanechá příjemný pocit na pokožce, která nezůstává mastná. Používám jak ráno, tak večer a s účinkem jsem spokojená. Líbí se mi efekt, který na pleti okamžitě zanechá: jasnější a s pěkným zářivým odstínem. Vzhled pokožky se výrazně zlepšuje . „

„Po 15 dnech na moři se mi na kůži objevilo mnoho nahnědlých skvrn. Díky tomu jsem ho dokázala během chvilky rozzářit. Na každou aplikaci stačí malé množství a produkt vydrží velmi dlouho. Jsem rád a koupil bych ho zpět . „

Pozitivní zpětná vazba na fórech se netýká pouze účinnosti produktu, která se ukazuje jako vynikající, ale také ceny produktu, což je rozhodně výhodné. Pokud chcete vědět, kde Lumos koupit a kolik stojí, čtěte dále.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Lumos kde koupit, cena

Kde tedy kupujete Lumos ? Toto originální sérum není dostupné v klasické lékárně, Amazonu, E-bay, Aliexpress či jiných podobných obchodech, ale pouze na  oficiálních stránkách výrobce. Pokud jde o cenu, Lumos přichází s opravdu pěknou akcí v době psaní. Navíc při koupi více balení je cena ještě levnější.

Pro objednání séra stačí vyplnit formulář s údaji a počkat na zavolání operátora pro potvrzení objednávky. Platit můžete platební kartou nebo na dobírku (nebo přímo u kurýra) a to je dle našeho názoru další záruka serióznosti firmy. Doručení může probíhat kdekoli v zemi a obvykle trvá 24 až 48 hodin. Pokud uvažujete o nákupu, doporučujeme vám připojit se na oficiální stránky, abyste okamžitě zjistili, kolik to stojí, a přistoupit k objednávce co nejdříve, protože nevíme, kolik dní bude nabídka aktivní.

Lumos

Lumos – kontraindikace – nežádoucí účinky

Lumos  je jedním z nejvhodnějších a nejúčinnějších produktů pro minimalizaci skvrn způsobených změnou barvy, aniž byste museli používat invazivní, drahé a bolestivé techniky, jako je laser. Před nákupem jakéhokoli produktu, který souvisí s naším zdravím, je však vždy dobré říci svá slova o možných kontraindikacích a vedlejších účincích. Jako zcela přírodní produkt je  Lumos  zcela bez negativních účinků, dosud nebyly hlášeny prakticky žádné kontraindikace jeho složek.

Jediný problém, který může nastat, je, pokud jste alergičtí na jednu nebo více jeho složek. Pokud po použití zaznamenáte zarudnutí nebo svědění, doporučujeme okamžitě přerušit používání. Před použitím může být také užitečné udělat si rychlý test na alergii, nanést malou dávku séra na neviditelnou část pokožky a počkat 24 hodin, zda se neobjeví nějaké alergické reakce. Pokud nezaznamenáte výrazné změny, můžete přejít k běžnému používání, aniž byste překročili dvě denní aplikace (jedna večer a jedna ráno). Skvrny obvykle zmizí do měsíce, pokud sérum aplikujete důsledně.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář