Proctotivo – Funguje to? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Tablety Proctotivo mohou pomoci překonat impotenci u mužů . Sex v dnešní době hraje důležitou roli nejen v životě páru, ale i v samotném muži, takže jeho nedostatek ovlivňuje emoční stav muže a jeho zdraví. Pokud máte mužský zdravotní problém, můžete se s ním během chvilky vypořádat.

Podívejme se blíže na popis Proctotivo , informace o ceně, vedlejších účincích a indikacích doplňku v jednom článku.

Problémy s ejakulací

Doba od iniciace intimity po konečnou ejakulaci se liší od člověka k člověku; toto období je známé jako doba latence ejakulace. Problémem se stává, když muž nebo jeho partnerka pociťují úzkost kvůli opožděné ejakulaci. Existují tři hlavní problémy s ejakulací: předčasná ejakulace , opožděná ejakulace a retrográdní ejakulace.

Podívejte se na: HugeEffect.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Předčasná ejakulace

Vyznačuje se krátkou dobou latence ejakulace. Muž během pohlavního styku ejakuluje příliš brzy, obvykle do 30 sekund od zahájení sexuální intimity. Tento stav může ovlivnit schopnost muže mít uspokojivé, dlouhodobé vztahy a je nejčastějším ejakulačním problémem.

Psychologické důvody, jako je deprese, stres, výkonnostní úzkost a problémy ve vztazích, mohou způsobit tento stav. Fyzické příčiny, jako jsou problémy s prostatou nebo štítnou žlázou, mohou také způsobit předčasnou ejakulaci, stejně jako předepsané léky na stávající zdravotní problémy. Terapie jde dlouhou cestou v léčbě psychických příčin.

Proctotivo

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Zpožděná ejakulace

V tomto případě je doba latence ejakulace velmi dlouhá. Muž zažívá dlouhou prodlevu před ejakulací během pohlavního styku a v některých případech nemusí být schopen ejakulovat vůbec, přestože má normální erekci.

Za opožděnou ejakulaci mohou fyzické problémy, jako je cukrovka, poranění míchy, roztroušená skleróza, operace močového měchýře, operace prostaty, ale i pokročilý věk. Problém mohou způsobit také antidepresiva nazývaná selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI), antipsychotika, svalová relaxancia, léky na vysoký krevní tlak a léky proti bolesti. Pomoci může přechod na jiný lék.

Psychologické důvody, jako je rané sexuální trauma ze zneužívání dětí, přísná výchova, deprese, úzkost, úzkost ze sexuální výkonnosti, vztahový stres nebo stres obecně, mohou také způsobit opožděnou ejakulaci. Poradenství a terapie vám pomohou zvládnout váš stav.

retrográdní ejakulace

Zatímco problémy s předčasnou a opožděnou ejakulací jsou běžné, retrográdní ejakulace je vzácná. Jedná se o zdravotní stav, kdy se sperma přesouvá močovou trubicí zpět do močového měchýře místo dopředu.

Krk močového měchýře by se měl ideálně uzavřít v době orgasmu, ale poškození svalů nebo nervů tomu může zabránit. To vede k retrográdní ejakulaci. Hlavním příznakem je zakalená moč vylučovaná po pohlavním styku.

Tento stav nebrání muži v pohlavním styku. Na zdraví muže to také nepůsobí špatně, ale muže to dělá neplodným. Léčba je proto nutná pouze v případě, že se muž snaží otěhotnět s partnerkou. Nejčastějším způsobem řešení retrográdní ejakulace je umělé oplodnění nebo mimotělní oplodnění.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Co je Proctotivo a k čemu se používá

Proctotivo  je inovativní  doplněk  ke zvýšení  mužské potence  a prevenci  impotence  . Lék je dostupný ve formě světle hnědých  tablet čistě rostlinného původu, které zaručují kvalitu a dlouhodobý účinek. Mnoho mužů také přitahuje nedostatek vedlejších účinků a kontraindikací.

Pilulky pro muže pomáhají řešit problémy s potencí,  stimulují  mužské libido  a erekci  za  pár dní.

Existuje mnoho názorů, které tvrdí, že  Proctotivo skutečně funguje  . K dosažení plného účinku doplňku je nutná úplná léčba. Dodržujte také pokyny v  příbalovém letáku  a  dávkování  . Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si náš článek níže.

Zamýšlené použití

Pokud se léčbě prostatitidy a erektilní dysfunkce nevěnuje pozornost, časem se nejen zhoršují příznaky, ale může se výrazně zhoršit i celkový stav muže. Z tohoto důvodu odborníci doporučují léčbu neodkládat.

Indikace pro Proctotivo jsou následující:

 • nedostatek vzrušení pánevních orgánů před sexem;
 • žádný orgasmus;
 • oslabení mužského libida;
 • pomalá erekce před sexem;
 • předčasná ejakulace;
 • neschopnost mít sex s ejakulací;
 • otupělé orgasmy;
 • nedostatek pravidelného sexuálního života;
 • Fyzická a duševní únava, nestabilní duševní a emoční stav se slabou erekcí;

Proctotivo pro muže se doporučuje jako preventivní opatření pro všechny starší 35 let. Odborníci stále častěji odpovídají, že impotence je v zemi na vzestupu. Profylaxe se v budoucnu vyhne všem výše uvedeným příznakům.

Přírodní složky produktu pomáhají muži zotavit se v krátké době, aniž by museli čekat na úplné ošetření. Z tohoto důvodu je předepisován jako doplněk.

Proctivo má několik výhod:

 • Zbavte se únavy;
 • trvalé obnovení erekce;
 • dlouhodobý kumulativní účinek;
 • Zvýšené libido;
 • zlepšit produkci testosteronu;
 • silný, živý a dlouhotrvající orgasmus;
 • posílit tělo;
 • možnost kombinace drogy s alkoholem v malých dávkách.

Před předepsáním doplňku je vhodné absolvovat úplné vyšetření k určení příčiny erektilní dysfunkce.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Proctotivo

Složení – Aktivní složky

Všechny složky obsažené v Proctotivo jsou rostlinného původu. Díky tomu je vhodný pro lidi všech věkových kategorií, tělesných tvarů a hmotností.

Složení přípravku Proctotivo je uvedeno níže:

IngredienceAkce
Pozemský kmenTibetská rostlina používaná několik let v Tibetu jako aktivační činidlo. Pomáhá obnovit sexuální funkce a používá se k léčbě kožních onemocnění. Jeho stopové prvky přispívají ke zvýšení libida a prokrvení pánevních orgánů. Všechny tyto aktivity přispívají k prodloužení délky sexuálního života muže.
Červený kořenSložka zajišťuje dlouhotrvající erekci, výdrž u starších mužů a prokrvení pohlavních orgánů. Tato akce vede k úžasným a dlouhotrvajícím orgasmům. Účinná látka také pomáhá v boji proti prostatitidě.
Semínka šafránuRostlinná složka má několik hlavních funkcí: svým působením prodlužuje dobu latentní ejakulace u mužů a také pomáhá při vstřebávání všech živin v těle. Zdroj antioxidantů zabraňuje předčasnému stárnutí a urychluje vstřebávání dalších složek.
EpimediumZlepšení libida a potence. Rostlinná složka je zodpovědná za produkci mužského hormonu.
L-arginin aAktivní složka, která podporuje stavbu nových proteinových sloučenin. V důsledku toho se počet mužských reprodukčních buněk pouze zvyšuje.
KeratinUdržuje tělesný tonus a optimální hladinu mužských hormonů v těle.
OznačováníAfrodiziakum, které vede k sexuální touze. Jeho nepřetržité používání stimuluje vylučování toxických a škodlivých látek a snižuje hladinu stresu.

Leták pro pacienty Proctotivo , leták

Jak se přípravek Proctotivo používá , je popsáno v návodu k použití, který je součástí balení léku. Pouze dodržováním pokynů můžete dosáhnout nejlepších výsledků z kapslí.

Podle  letáku Proctotivo  jsou pravidla aplikace následující:

 1. Užívejte 1 tabletu půl hodiny před pohlavním stykem. Polykejte, nežvýkejte.
 2. Doplněk by měl být užíván s velkým množstvím studené vody.
 3. Tajemstvím léčby je pravidelné užívání drogy. Pouze při systematickém příjmu tablet bude léčba účinná.

Specialisté doporučují během užívání drogy přestat s alkoholem a jinými špatnými návyky. Tím se zvýší účinnost léčby.

Délka léčby je 1 měsíc. Po pauze 2-3 týdnů lze tablety znovu užívat.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Proctotivo Kontraindikace a vedlejší účinky

Přestože je Proctotivo čistě rostlinný produkt, měl by být užíván s opatrností po prozkoumání všech kontraindikací. Je jich málo, ale všechny jsou důležité.

Kontraindikace Proctotivo :

 • závažné kardiovaskulární onemocnění;
 • selhání ledvin;
 • děti do 18 let;
 • nesnášenlivost složek, alergie na rostlinné látky.

Nežádoucí účinky přípravku Proctivo nebyly hlášeny . Pokud se necítíte dobře, pravděpodobně jste měli alergickou reakci. Na klinice musíte projít kontrolou alergenů.

Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky nebo máte pocit, že se váš stav zhoršuje, přestaňte tablety užívat. Pokud se vaše celková pohoda nezlepší, navštivte svého lékaře.

Proctotivo

Názory a odborníci Proctotivo

Proctotivo byl studován v mnoha evropských zemích, včetně Spojených států. Je prokázáno, že blahodárně působí na lidský organismus.

Lékařská zpráva o Proctotivo uvádí:

 • 97 % pacientů zaznamená zvýšení erekce;
 • u 97 % mužů – žádné vedlejší účinky;
 • 87 % kompletní eradikace erektilní dysfunkce během léčby.

Muži v lékařské studii byli ve věku od 18 do 65 let.

Cena Proctotivo v lékárně, Amazonu a na oficiálních stránkách

Díky odmítnutí výrobce spolupracovat s ostatními prodejci se zprostředkovatelům podařilo dostat ke spotřebitelům nejlepší možnou cenu tabletů. Nyní si tento doplněk může dovolit každý muž trpící erektilní dysfunkcí nebo podstupující profylaxi.

Náklady na doplněk jsou kontrolovány a na oficiálních stránkách jsou často slevy a akce. Můžete je použít k nákupu produktu za výhodných podmínek. Proctotivo má aktuální cenu -50%.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář