Promicil – funguje to? Negativní recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Promicil je 100% přírodní krém,  vytvořený pro specifické účely v boji proti atletické noze . Hovoříme o nepříjemnosti, která postihuje mnoho lidí a která se v některých extrémních případech může z mnoha důvodů stát vysoce invalidní.

V oběhu můžeme najít různé prostředky, ale bohužel se mnohé z nich ukazují jako neúčinné, nebo alespoň s málo viditelným účinkem.

Šek: Ostevit.

Jiní naopak mohou rozvoj problému rychle zablokovat a najdeme mezi nimi Promicil .

V následujících řádcích se tedy společně podíváme, jaké jsou  hlavní vlastnosti produktu, složení, názory a recenze těch, kteří jej již používají,  kde a jak jej koupit, cenu a vše ostatní, co potřebujete vědět o tom.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Promicil

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Co je to atletická noha?

Atletická noha je běžná plísňová (plísňová) infekce. Atletická noha je forma mykózy. Tinea pedis je jiný název pro atletickou nohu. Tinea je jiný název pro kožního onemocnění a pedis znamená noha nebo nohy. Atletická noha způsobuje svědění, pálení, pálení vyrážky na kůži jedné nebo obou nohou. Atletická noha se nejčastěji vyskytuje mezi prsty, ale může postihnout i špičky chodidel, plosky nohou a paty.

Při této infekci se vaše kůže může stát šupinatou a popraskanou nebo se vám mohou vytvořit puchýře. Někdy i vaše nohy zapáchají.

Jak vypadá noha sportovce?

Atletická noha může postihnout kůži mezi prsty, plosky nohou, špičky chodidel, okraje chodidel a paty. Vaše pokožka může vypadat podrážděně (červená, fialová, šedá nebo bílá), šupinatá nebo šupinatá.

Koho se to týká?

Noha sportovce se dotkne každého. Nejčastěji však postihuje muže a osoby starší 60 let. Pravděpodobnost vzniku atletické nohy je pravděpodobnější, pokud máte:

 • Diabetes.
 • Obezita.
 • Oslabený imunitní systém.
 • Poškození tkání nebo rány na nohou.

Co je Promicil

Promicil  je  zcela přírodní krém  , který lze aplikovat jak na nohy, tak na ruce, ale díky určitým vlastnostem jej lze použít i jako kosmetické ošetření. Doplňuje doporučené léčby mykózy, nepříjemného zápachu, svědění, dehydratace pokožky, suchosti a dalších nepříjemných problémů. Přípravek zjemňuje pokožku, ale i poškozené nehty, díky hloubkovému působení účinných látek v něm obsažených.

Promicil je schopen zastavit spóry houby, výrazně zmenšit oblast infikovaných buněk a dokonce i schopnost množit infekci. To vše  povede k úplné likvidaci houby. Pamatujte, že dlouhodobá a neléčená onychomykóza může vést k následkům, které není radno podceňovat, včetně alergických reakcí, oslabení imunitního systému a mnoha dalších komplikací.

Zpočátku se problém projevuje jako praskání, svědění, nadměrné pocení a nepříjemný zápach. Po krátké době se však mohou objevit první praskliny, extrémně bolestivé žluté nehty a silné nepohodlí při chůzi. Konečně  v poslední fázi se mohou objevit hluboké praskliny,  velmi silná bolest a  dokonce i ztráta nehtů.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Složení antimykotického krému Promicil :

Promicil

Jak se očekávalo, Promicil používá pouze přírodní složky. Níže je uveden seznam relevantních aktivit hlášených oficiálními stránkami produktu:

 • Castoreum s extraktem z mumijo:   působení těchto složek je zaměřeno na podporu ničení houby prostřednictvím hloubkové dezinfekce. Kromě toho jsou schopny odstranit svědění, urychlit proces hojení případných ran a bolestivých prasklin.
 • Extrakt z listů Aloe Vera s extraktem z březové kůry:   Tyto dva extrakty zabraňují rozvoji patogenní mikroflóry. V praxi vyživují a zvlhčují pokožku, zklidňují nadměrné pocení a z toho plynoucí nepříjemný zápach.
 • Monarda olej a měsíčkový extrakt:   Tyto dva prvky jsou schopny vytvořit ochranný film, který zabraňuje růstu bakterií a také posiluje nehtovou ploténku.
 • Kanoe Propolis:   Složka pomáhá normalizovat fungování imunitního systému a také zlepšuje stav pokožky.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Výhody krému Promicil :

Jaké jsou skutečné výhody Promicilu ? Díky každodennímu používání krému bude možné obnovit správné funkce pokožky nohou a nehtů.

Promicil proto podporuje  pohodu, rovnováhu pH pokožky, zdraví, ochranné bariéry,  oběh a mikrocirkulaci. Shrneme-li účinky krému, můžeme uvést, jak je osvěžující, uklidňující a zjemňující. Ale jak to využít?

Jeho použití vyžaduje několik jednoduchých opatření nezbytných k tomu, aby výrobek plnil svou funkci co nejlépe. Musíme si uvědomit, že Promicil by měl být aplikován na kůži nebo nehty. Vstřebávání masti začíná téměř okamžitě a může okamžitě působit v hlubších vrstvách tkání. Působením na buněčné úrovni  se plísňová infekce nejprve zpomalí a poté zlikviduje.

Právě z těchto důvodů je vhodné aplikaci krému v určité frekvenci opakovat, aby se zvýšila odolnost proti infekcím způsobeným mykózou. Pro údržbu však stačí pouze jeden cyklus. Podrobně, výrobce krému doporučuje používat jej alespoň jednou měsíčně, aplikovat jej večer před spaním podle těchto jednoduchých pokynů:

 • Důkladně si umyjte a osušte nohy třením měkkým ručníkem.
 • Vymačkejte malé množství přípravku z lahvičky.
 • Aplikujte Promicil na všechna chodidla a dávejte pozor, abyste dosáhli i na vnitřní stranu prstů.
 • Jemně masírujte, dokud se produkt zcela nevstřebá.

Protože se krém velmi rychle vstřebává, není potřeba nohy oplachovat.

Promicil

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Recenze a názory těch, kteří krém Promicil :

Na webu najdeme velké množství  názorů na Promicil , a to jak na sociálních sítích, tak na fórech věnovaných zdraví obecně. Abychom tyto recenze zveřejnili, bez rozdílu nacházíme muže a ženy všech věkových kategorií, včetně sportovců.

Poslední jmenovaní jsou obzvláště zranitelní vůči tomuto typu problému kvůli hojnému pocení nohou. V každém případě se tyto názory  zdají být pozitivní,  až na některé platné a fyziologické výjimky.

Netřeba dodávat, že  jedním z nejoceňovanějších aspektů Promicilu  je jeho zcela přírodní složení, které umožňuje aplikaci produktu bez obav z kontraindikací a vedlejších účinků. Mnoho uživatelů je také obzvláště spokojeno s rychlostí krému.

Kromě toho je podle prohlášení  Promicil schopen působit proti patogenním bakteriím tím, že brání jejich opětovnému růstu.

Kromě toho je mast schopna zklidnit záněty nohou a nehtů, ale také svědění kůže, čímž eliminuje typické nepříjemné pachy. A konečně Promicil  podporuje hojení ran posílením odolnosti pokožky. V souhrnu lze říci, že uživatelé krému potvrzují sliby výrobce.

Kde to koupit a jaká je cena:

Promicil  nelze zakoupit v žádném kamenném obchodě ani v tuzemské lékárně, natož v internetových obchodech nebo na nejznámějších obchodních platformách, jako je Amazon nebo Ebay. Abychom odůvodnili tuto volbu výrobce, uvádíme, že tímto způsobem má možnost kontrolovat distribuci a být si jistý, že jakýkoli jiný produkt nabízený v různých kanálech není nic jiného než padělek s přísadami pochybného původu.

Co se týče ceny krému, vždy se vyplatí ji znát na oficiálních stránkách. Může se totiž v průběhu času dále měnit. Po velmi krátkou dobu  je však k dispozici výrazná 50% sleva . Velmi dobrá příležitost k vyřešení velmi nenáviděného problému.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář