Rectin – opravdu to funguje? Recenze, Fórum, Dávkování, Cena, Lékárna

Rectin je přípravek na hemoroidy, vyvinutý ve formě krému, který pomáhá udržovat pohodu anální pokožky v případě hemoroidů. U hemoroidů dochází k progresivnímu nárůstu zánětu v tamponech, které pokrývají spodní část konečníku.

Porucha může být spojena s řadou nepříjemných  příznaků  , jako je bolest a krvácení, ale také s obtížemi při vyprazdňování. Proto je nutná specifická farmakologická léčba, jako je tento přírodní krém.

Rectin

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Jaké jsou příznaky hemoroidů?

Příznaky hemoroidů závisí na typu, který máte.

Pokud máte  vnější hemoroidy  , můžete mít

 • anální svědění
 • jedna nebo více tvrdých, citlivých hrudek kolem  řitního otvoru
 • bolest nebo bolest v konečníku, zejména při sezení

Přílišné namáhání, tření nebo čištění anální oblasti může příznaky zhoršit. U mnoha lidí příznaky vnějších hemoroidů vymizí během několika dní.

Pokud máte  vnitřní hemoroidy  , můžete mít

 • rektální krvácení   – jasně červená krev na stolici, toaletním papíru nebo v záchodové míse poté, co máte  stolici
 • hemoroid, který vstoupil do rektálního otvoru nazývaný prolaps

Vnitřní hemeroidy, které nejsou vyhřezlé, většinou nebolí. Upuštění vnitřních hemoroidů může způsobit bolest a nepohodlí.

Přestože jsou hemoroidy nejčastější příčinou rektálních příznaků, ne každý rektální příznak je způsoben hemoroidem. Některé příznaky hemoroidů jsou podobné jako u jiných  gastrointestinálních problémů  . Například krvácení z konečníku může být příznakem onemocnění střev, jako je  Crohnova choroba  ,  ulcerózní kolitida  nebo  rakovina tlustého střeva nebo  konečníku  .

Co je Rectin

Rectin  je krém používaný v profylaxi a prevenci hemoroidů. Tento problém je naléhavý pro muže i ženy. Toto onemocnění je velmi nebezpečné a může způsobit komplikace, jako je rakovina konečníku, jizvy a anální trhliny.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Rectin

Krém podporuje léčbu hemoroidů, správnou výživu a zdravý životní styl, čímž vám může pomoci dosáhnout mnoha výhod a benefitů. Koncentrace  ingrediencí  přírodního původu může pomoci udržet dobrý stav pokožky kolem konečníku, zajistit správnou cirkulaci a mikrocirkulaci a učinit cévy soustředěné ve spodní části konečníku pružnějšími.

Krém pokožku správně zvlhčuje, tlumí bolest, odstraňuje svědění a  odstraňuje otoky v řiti , čímž usnadňuje vyprazdňování. Tak se normalizují střevní funkce a bakteriální flóra. Krém působí hojivě, posiluje stěny žil a udržuje tonus cév.

Chronické boule, které se objeví v případě exacerbace, stejně jako oteklé žíly a záněty zmizí s tímto inovativním přírodním prostředkem. Lék během léčby pomáhá  rozpouštět hemoroidální uzliny  , dobře chrání před novým pronikáním bakterií do konečníku a mizí nesnesitelné svědění a bolest.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Jak přípravek Rectin působí

Rectin navíc podporuje správnou mikroflóru trávicího traktu, normalizuje lokální mikrocirkulaci a nastartuje proces opravy poškozených tkání. Snižuje závažnost uzlů a zabraňuje jejich opakování  s vnitřní lokalizací. Krvácení se také zastaví a vysuší vlhké oblasti.

Krém hojí praskliny,  zklidňuje svědění  a pálení v konečníku. Je také zvláště účinný na otevřené rány se silným zánětem. Bojuje s vnitřními nemocemi, normalizuje průtok krve, dodává kyslík a základní živiny, posiluje imunitní systém a zlepšuje trávení.

Ošetření řeší řadu důležitých úkolů: zlepšuje napětí žil, snižuje záněty, chrání kůži kolem konečníku před poškozením,  zastavuje krvácení  a uzlíky.

Mast Rectin díky komplexnímu bylinnému složení příznivě působí na stav postižené pokožky a také hojí problém zevnitř. Krém v prvních dnech používání zmírňuje projevy žilní trombózy, zhoršení zevních hemoroidů, dále zklidňuje rány, vředy, hnisavá místa, hojí a dezinfikuje povrch. Lokální anestetický účinek zmírňuje pocity pálení, bolesti a svědění.

Krém lokálně zlepšuje krevní oběh, což přispívá k nasycení tkání kyslíkem a živinami a jejich urychlené regeneraci. Obnovuje celistvost cévních stěn, obnovuje jejich tonus, má angioprotektivní a hemostatický účinek. Kromě toho posiluje celkovou i lokální imunitu, urychluje metabolické procesy, čistí od toxinů a účinně bojuje s patogeny. Díky tomu je vyloučena možnost nebezpečných komplikací.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Rectin

Jaké složky má Rectin

Rectin mast zakládá všechny své možné příznivé vlastnosti na kombinovaném působení různých pomocných látek přírodního původu. Nedostatek systémových složek jistě zaručuje zdraví pokožky a těla. Výrobek neobsahuje látky škodlivé pro pokožku, ale pouze 100% přírodní extrakty .

Zde je složení krému na hemoroidy Rectin:

 • Extrakt z plodů Saw palmetto – Odstraňuje otoky uzlin a bolesti v řiti, má silný tonizující účinek na cévy v konečníku a podílí se na resorpci vnějších a vnitřních uzlin.
 • Extrakt ze Saw Palmetto – Pomáhá odstranit zánět, bolest a svědění. Odstraňuje pocity cizího tělesa a pocity pálení v konečníku. Vyléčit praskliny.
 • Rostopasca extrakt – Má protikřečové, antivirové, diuretické, expektorační, projímavé a diaforetické vlastnosti.
 • Extrakt z krysího ocasu – Zlepšuje krevní oběh v cévách, odstraňuje záněty, zlepšuje krevní oběh, pomáhá odstraňovat krevní sraženiny.
 • Extrakt z dubové kůry  – inhibuje zánětlivé procesy, dodává cévním stěnám pružnost a odolnost, normalizuje látkovou výměnu, posiluje imunitní systém, zlepšuje regeneraci a hojení tkání.
 • Extrakt z aloe – Má protizánětlivé vlastnosti, zklidňuje poškození.
 • Farmaceutický extrakt z heřmánku – Má antiseptický a uklidňující účinek, který pomáhá zmírňovat bolest.
 • Bramborový extrakt – Škrob má ve svém složení ochranné a protizánětlivé vlastnosti.
 • Česnekový extrakt – Doplňuje nedostatky vitamínů, enzymů, minerálů, bílkovin, důležitých fytoncidů. Zabíjí patogenní bakterie, urychluje regeneraci tkání, zabraňuje usazování cholesterolových plaků a chrání cévy před poškozením.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Jak používat krém Rectin, kontraindikace

Aby Rectin ukázal veškerou svou přirozenou sílu, je nutné důsledně dodržovat všechny pokyny a doporučení obsažené v  příbalovém letáku krému  . Krém by měl být použit až po důkladném umytí a vysušení oblasti. Krém se nanáší na suchou, čistou pokožku a poté se nechá úplně vstřebat, aby nedošlo k předávkování.

Rectin se aplikuje v tenké vrstvě přímo na  vnější i vnitřní hemoroidy . Ve všech případech je třeba pečlivě dodržovat pokyny pro podání uvedené v příbalové informaci.

Před a po použití byste si měli důkladně umýt ruce a vyčistit oblast, abyste odstranili všechny stopy po defekaci. Hygiena se provádí mýdlem a vodou, bez tření, čistým hadříkem. Mast můžete používat dvakrát denně, ráno a večer, po dobu 30 dnů.

Cena rektinového krému

Co se týče ceny ošetření, je potřeba vědět, že produkt byl zařazen do propagačního programu pro zvýšení jeho oblíbenosti a v tomto případě jej můžete zakoupit s  50% slevou  z jeho celkové hodnoty. Výrobce se rozhodl prodávat Rectin za zvýhodněnou cenu pouze těm, kteří zadají objednávku na jeho oficiálních stránkách, vzhledem k tomu, že produkt nebyl distribuován v lékárnách ani na jiných stránkách.

Také pokud si objednáte produkt na oficiálních stránkách výrobce  , budete mít záruku, že máte originální produkt, nikoli padělek. Objednáním produktu z jiných webových stránek si objednáváte padělaný produkt a výrobce na tento produkt neposkytuje žádnou záruku. Je to tvoje volba.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Rectin

Uživatelské recenze, fóra lidí, kteří používali Rectin

Účinnost krému proti hemoroidům byla prokázána v klinických studiích  na dobrovolnících v různých stádiích onemocnění. Podle výsledků výzkumu získal lék nejlepší hodnocení, protože podával nejlepší výsledky. Komentáře uživatelů internetu, kteří chtěli vyjádřit svůj názor, jsou velmi pozitivní. Na stránkách výrobce jsou popsány překvapivé účinky a výsledky léčby.

Abychom se však přesvědčili, že to, co říká, je pravda, rozhodli jsme se provést průzkum, který obsahuje podrobnější informace o Rectinu , i když nás nenapadlo zpochybňovat to, co výrobce popsal na svých oficiálních stránkách.

Rozhodli jsme se prohledat co nejvíce informací na různých externích stránkách a v našem přístupu jsme zohlednili názory odborníků a  připomínky uživatelů  , kteří již léčbu krémem na hemoroidy podstoupili. Po dokončení všech průzkumů a sečtení jsem došel k závěru, že výrobce přesně popsal účinky krému.

Na závěr můžeme s klidem říci, že Rectin je přesně takový, jaký výrobce na svých oficiálních stránkách popisuje. Je však třeba mít na paměti, že dodržování pokynů v příbalovém letáku je nesmírně důležité pro dosažení nejlepších výsledků a zabránění možným vedlejším účinkům.

>>>>-50% cena – oficiální stránka<<<<

Napsat komentář