Tensital – Hypertenze – podvod? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Nebaví vás každý den brát léky na vysoký krevní tlak, nevidět trvalé výsledky a s dosti pochybnou léčbou? Změnit to můžete volbou moderní léčby s prodlouženým terapeutickým účinkem –  Tensital  na hypertenzi a její příznaky.

Má největší výhodu, a to bylinný vzorec. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje pouze 100% přírodní ingredience, určitě nezpůsobí vedlejší účinky, intoxikaci, závislost a jiné nebezpečné reakce.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

DASH dieta a vysoký krevní tlak
https://www.uaex.uada.edu/counties/miller/news/fcs/meal-prep-healthy-eating/Lowering-Your-Blood-Pressure-with-the-DASH-Eating-Plan.aspx

DASH dieta a vysoký krevní tlak

Jedním z kroků, které vám lékař může doporučit ke snížení vysokého krevního tlaku, je začít  s DASH dietou . 

DASH je zkratka pro Dietary Approaches to Stop  Hypertension   (vysoký krevní tlak). Dieta je jednoduchá:

  • Jezte více ovoce, zeleniny a nízkotučných mléčných výrobků
  • Omezte příjem potravin s vysokým obsahem  nasycených tuků  , cholesterolu a trans-tuků
  • Jezte více celozrnných výrobků, ryb, drůbeže a ořechů
  • Omezte sodík, sladkosti, slazené nápoje a červené maso

Ve výzkumných studiích lidé, kteří byli na  DASH dietě ,  snížili  svůj krevní tlak  během 2 týdnů.

Další dieta – DASH-Sodium – vyžaduje omezení sodíku na 1500 miligramů denně (asi 2/3 čajové lžičky). Studie lidí na plánu DASH-Sodium také snížily jejich krevní tlak.

Šek: Tonerin.

Zahájení DASH diety

DASH dieta  vyžaduje určitý počet porcí denně z různých skupin potravin. Počet porcí, které potřebujete, se může lišit v závislosti na počtu kalorií, které potřebujete za den.

Můžete provádět postupné změny. Začněte například omezením na 2 400 miligramů sodíku denně (asi 1 čajová lžička). Poté, až si tělo zvykne na dietu, snižte příjem sodíku na 1500 miligramů denně (asi 2/3 čajové lžičky). Tato množství zahrnují veškerý sodík, který zkonzumujete, včetně sodíku ve vašich potravinách a také to, co uvaříte nebo přidáte na stůl.

Terapeutická receptura na základu ošetření Tensital: výhody, účinek

Tenzní

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Vysoká koncentrace přírodních extraktů obsažených v kapslích umožňuje normalizovat hypertenzi a eliminovat její příznaky, včetně rozvoje autoimunitních poruch.

Tenzální složky  čistí lumen cév pokrytých lipidovými formacemi, obnovují jejich elasticitu – schopnost nejen protahovat krevní cévy bez poškození, ale v případě potřeby také rychle zmenšovat.

Hypertenzní kapsle zlepšují krevní oběh, odstraňují křeče periferních cév a zlepšují kvalitu zásobování tkání kyslíkem. Při jednom ošetření dojde k intenzivní regeneraci poškozených tkání cévního systému a vnitřních orgánů.

Kapsle snižují riziko aneuryzmatu a snižují pravděpodobnost krevní sraženiny. Přírodní medicína má navíc slabý diuretický účinek, eliminuje hromadění solí a otoky. Kapsle mají zcela přírodní složení, které není pro tělo návykové.

Zákrok navíc nepoškozuje játra a ledviny a neovlivňuje činnost centrálního nervového systému. Vhodná léčba snižuje krevní tlak do 30 minut po podání, odstraňuje křehkost cévních stěn, obnovuje elasticitu a pevnost, obnovuje protáhlé a tenké oblasti, zmírňuje aterosklerózu, rozpouští krevní sraženiny, zlepšuje krevní oběh, normalizuje srdeční frekvenci.

Jak Tensital působí

Navíc jednou z důležitých výhod přírodní medicíny je konsolidace výsledku po ukončení léčby. Kapsle dlouhodobě normalizují práci kardiovaskulárního systému, aniž by bylo nutné každý den podávat silné léky.

Lék na hypertenzi a její příznaky, vyráběný ve formě kapslí, je schopen dlouhodobě poskytovat pacientům trpícím tímto typem onemocnění a srdečními problémy vynikající zdraví. Při použití léku jako léčby se lidé ohrožení hypertenzí již nemusí obávat možných komplikací a jejich následků.

Přírodní medicínu lze zároveň podávat lidem, kteří si nestěžují na své zdraví a pohodu, protože  Tensital  chrání před mnoha nemocemi a normalizuje celkový stav. Odstraní se tak příznaky jako spánek, zhoršení paměti, ranní otoky obličeje, bolesti hlavy a závratě, chronická únava, akutní bolest na hrudi a závratě, zvonění v uších, nadměrné pocení, neklid a nervozita. Kromě toho kapsle přispívají ke snížení hmotnosti zlepšením metabolismu.

Tenzní

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Účinné látky v kapslích – příbalový leták

Bylo prokázáno, že tobolky hypertenze a její příznaky obsahují 100% přírodní složky, které v kombinaci nebo samostatně dokážou tlumit příznaky hypertenze.

Zde jsou složky tobolek na hypertenzi:

  • Thiamin – Řídí nejdůležitější procesy výroby energie a biosyntézy látek v živé buňce. Tento vitamín se podílí na metabolismu sacharidů, nukleových kyselin, bílkovin a lipidů. Působení thiaminu je charakterizováno desenzibilizujícími, analgetickými, antipruritickými, protizánětlivými účinky; stimuluje detoxikační funkce jater, příznivě působí na stav centrálního nervového systému.
  • Omega 3 – Výhody Omega-3 jsou neocenitelné: tyto kyseliny regulují činnost organismu, posilují imunitní systém a chrání před vnějšími negativními faktory. Omega-3 čistí stěny cév od přebytečného „špatného“ cholesterolu a zabraňují jeho hromadění. Zlepšuje viskozitu krve a normalizuje krevní tlak.
  • Kořen kopřivy  – Kopřiva obsahuje živiny, o kterých se věří, že chrání srdce. Díky tomu vysoký obsah vitaminu C a železa zajišťuje aktivní syntézu červených krvinek a zabraňuje rozvoji anémie. A prospěšné flavonoidy (kvercetin a kaempferol) zlepšují zdraví cév a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění. Extrakt z listů kopřivy dokonale nasycuje tělo železem a draslíkem, uvolňuje cévy a zlepšuje krevní oběh.
  • Teminalia Arjuna – Velmi užitečný přírodní lék na srdeční problémy; pomáhá blokovat koronární tepny, vysoký cholesterol a městnavé srdeční selhání. Pomáhá čistit stěny tepen. Je nejbohatším zdrojem přírodního koenzymu Q10.
  • Vitamin B6 – Vitamin B6, tedy kyanokobalamin, zajišťuje správnou cirkulaci krve v oku a stabilní práci nervových vláken. Denní potřeba vitaminu B6 je přibližně 4 mg.
  • Vitamín B12 – nedodává energii přímo, ale pomáhá udržovat správný metabolismus aminokyselin, tuků a sacharidů. Vitamin B12 se podílí na mnoha intracelulárních procesech, které zajišťují zdraví buněk a adekvátní produkci energie.

Podávání léčby – jak tablety užívat, kontraindikace, nežádoucí účinky

Aplikace kapslí je velmi jednoduchá. Jedna kapsle ráno nalačno se snídaní a jedna kapsle večer před večeří.

Podle příbalového letáku se kapsle zapíjejí sklenicí vody nebo čaje a kúra trvá měsíc. Nevynechávejte dávku, protože tím přestane Tensital účinkovat a výsledky budou opožděné.

Tobolky by měly být podávány podle přiloženého informačního letáku pro pacienta a přísně dodržovat konkrétní léčebný režim a doporučení výrobce. I když příznaky vymizí do 30 dnů, léčba by neměla být ukončena.

Pokračujte do konce 30 dnů. Také, pokud příznaky přetrvávají, můžete pokračovat v léčbě. To lze po přestávce opakovat.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Tenzní

Cena ošetření – kolik stojí kapsle Tensital ? webové stránky výrobce

Možná si myslíte, že nové kapsle Tensital na vysoký krevní tlak jsou drahé. Pokud však respektujete rozhodnutí výrobce nakupovat produkt pouze z jeho webových stránek a objednávat pouze z Itálie, získáte 50% slevu, což znamená, že produkt koupíte za vyšší než dostupnou cenu.

Vyplňte formulář  na oficiálních stránkách výrobce a odešlete objednávku. To je vše, co musíte udělat, abyste vyhráli. Neobjednávejte výrobek z jiné stránky než od oficiálního výrobce.

Produkt nebyl nikde jinde distribuován a z tohoto důvodu, pokud najdete podobný produkt, může se jednat pouze o padělek, který nemá nic společného s originálním produktem. Jak jsem již zmínil, přípravek není k dostání ani v těch nejznámějších lékárnách.

Uživatelské recenze, komentáře na fóru

Mnoho skeptiků zpochybňuje kvalitu kapslí Tensital . Na trhu je mnoho novinek, které nesplňují očekávání, ale Tensital má v používání všechny certifikáty kvality a bezpečnosti, které potvrzují, že lék na hypertenzi je opravdu bezpečný.

Recenze kapslí na hypertenzi a jejich příznaky ukazují, že je účinná při léčbě hypertenze a srdečních chorob.

Mnoho uživatelů již zaznamenalo zlepšení v prvním týdnu po užití produktu. Pozitivní recenze lékařů a odborníků také potvrzují účinnost a bezpečnost léku.

Náš tým je obeznámen s popisem přírodní medicíny vyrobeným výrobcem na jeho oficiálních stránkách. Nezpochybňujeme jeho popis, ale chtěli jsme se přesvědčit, že vše je pravda. Proto jsme se rozhodli provést další průzkum a zjistit, jaké účinky může mít Tensital jak pozitivně, tak negativně.

Náš průzkum ukazuje, že produkt je výrobcem správně popsán. Proto jsem se jednomyslně rozhodl doporučit přípravek na hypertenzi a její příznaky.

Doporučujeme také, abyste produkt kupovali pouze na oficiálních stránkách výrobce a řídili se informacemi obsaženými v příbalovém letáku. Jen tak dosáhnete nejlepších výsledků z hlediska kondice.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář