TestARX pilulky – názory – cena – složení – kde koupit?

Cílem soutěžních kulturistů je nárůst svalové hmoty ve fázi objemové a redukce tělesného tuku ve fázi řezání. Spotřebujete tedy více kalorií ve fázi kypření než ve fázi krájení. V tomto článku popíšeme produkt doporučovaný kulturisty z celého světa – TestARX .

Kolik kalorií potřebujete?

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, kolik kalorií potřebujete, je vážit se alespoň třikrát týdně a zaznamenávat si, co jíte, pomocí  aplikace pro sledování kalorií  .

Pokud vaše hmotnost zůstane stejná, vaše denní kalorie jsou udržovací kalorie – jinými slovy, váhu neztrácíte ani nepřibíráte, ale udržujete si ji.

Během objemové fáze se doporučuje zvýšit svůj kalorický příjem o 15 %. Například, pokud jsou vaše udržovací kalorie 3 000 za den, měli byste během fáze objemování zkonzumovat 3 450 kalorií za den (3 000 x 0,15 = 450).

Přesunete-li se z fáze objemování do fáze řezání, snížíte místo toho své udržovací kalorie o 15 %, což znamená, že sníte 2 550 kalorií denně místo 3 450.

Když  přibíráte  v objemové fázi nebo hubnete ve fázi řezání, budete muset upravit svůj kalorický příjem alespoň jednou měsíčně, aby se zohlednily změny hmotnosti.

Zvyšte své kalorie, když přibíráte na váze ve fázi objemování, a snižujte je, když hubnete ve fázi řezání, abyste dosáhli dalšího pokroku.

Během každé fáze se doporučuje neztratit ani nepřibrat více než 0,5-1 % své tělesné hmotnosti za týden. To zajišťuje, že během fáze řezání neztrácíte příliš mnoho svalů ani nenabíráte příliš mnoho tělesného tuku během fáze objemování.

>>>>-50% Test Arx<<<<<

kalorií

Poměr makroživin

Jakmile zjistíte, kolik kalorií potřebujete, můžete určit  poměr makroživin  , což je poměr vašeho příjmu bílkovin, sacharidů a tuků.

Na rozdíl od rozdílu ve vašich kalorických potřebách mezi fází kypření a krájení se poměr makroživin nemění.

Bílkoviny a sacharidy mají čtyři kalorie na gram a tuk má devět.

Doporučuje se získat:

 • 30-35% kalorií pochází z bílkovin
 • 55–60 % kalorií pochází ze sacharidů
 • 15–20 % kalorií pochází z tuku

Zde je příklad poměru pro fázi spojování a řezání:

Fáze plněníFáze řezání
Kalorie34502550
Bílkoviny (gramy)259-302191–223
sacharidy (gramy)474-518351–383
tuky (gramy)58–7743–57

Toto jsou obecné pokyny, takže je nejlepší poradit se s registrovaným dietologem, aby určil vaše individuální potřeby na základě vašich cílů, abyste se ujistili, že vaše strava je nutričně vhodná.

Kulturistická výživa: potraviny, které je třeba jíst a kterým se vyhnout

Stejně jako trénink je i strava nezbytnou součástí kulturistiky.

Konzumace správných potravin ve správném množství poskytuje vašim svalům živiny, které potřebují k regeneraci po tréninku a růstu větší a silnější.

Naopak konzumace nesprávných potravin nebo nedostatečná konzumace správných potravin vám přinese horší výsledky.

Zde jsou produkty, na které byste se měli zaměřit, a produkty, které byste měli omezit nebo se jim vyhnout:

>>>>-50% Test Arx<<<<<

Potraviny, na které se zaměřit

Potraviny, které jíte, se mezi fází kypření a krájení nemusí lišit – obvykle jde o množství.

Mezi potraviny k jídlu patří:

 • Maso, drůbež a ryby:  Steak z hovězí svíčkové, mleté ​​hovězí maso, vepřová panenka, zvěřina, kuřecí prsa, losos, tilapie a treska.
 • Mléčné výrobky:  jogurt, tvaroh, odstředěné mléko a sýr.
 • Obiloviny:  Chléb, cereálie, sušenky, ovesné vločky,  quinoa  , popcorn a rýže.
 • Ovoce:  pomeranče, jablka, banány, hroznové víno, hrušky, broskve, vodní melouny a borůvky.
 • Škrobová zelenina:  brambory, kukuřice, zelený hrášek, zelené fazole lima a  maniok  .
 • Zelenina:  Brokolice, špenát, listový salát, rajčata, zelené fazolky, okurka, cuketa, chřest, paprika a houby.
 • Semínka a ořechy:  mandle, vlašské ořechy, slunečnicová semínka, chia semínka   a lněná semínka.
 • Fazole a luštěniny:  cizrna, čočka, fazole, černé fazole a fazole pinto.
 • Oleje:  olivový olej, lněný olej a avokádový olej.

Jídlo na omezení

TestARX

I když byste do svého jídelníčku měli zařadit širokou škálu potravin, některé byste měli omezit.

Obsahují:

 • Alkohol:  Alkohol  může negativně ovlivnit vaši schopnost budovat svaly a ztrácet tuk, zvláště pokud ho konzumujete v nadměrném množství.
 • Přidané cukry:  Poskytuje vysoký obsah kalorií, ale málo živin. Mezi potraviny s vysokým obsahem cukru patří bonbóny, sušenky, koblihy, zmrzlina, dorty a slazené nápoje, jako jsou limonády a  sportovní nápoje  .
 • Smažená jídla: Mohou  podporovat záněty a při nadměrné konzumaci onemocnění. Příklady zahrnují smažené ryby, hranolky, cibulové kroužky, kuřecí nudličky a tvaroh.

Kromě toho, že je omezíte, se můžete před návštěvou posilovny také vyhnout některým jídlům, které mohou zpomalit trávení a způsobit žaludeční nevolnost během cvičení.

Obsahují:

 • Potraviny s  vysokým obsahem tuku maso s vysokým obsahem tuku výrobky, máslo a těžké omáčky nebo smetany.
 • Potraviny s  vysokým obsahem  vlákniny:  Fazole a brukvovitá zelenina, jako je brokolice nebo květák.
 • Sycené nápoje:  Perlivá voda nebo dietní nápoje.
TestARX

>>>>-50% Test Arx<<<<<

Kulturistické doplňky

Mnoho kulturistů užívá doplňky stravy, některé užitečné a jiné ne. Dnes vám představíme jeden z nich, který je velmi užitečný TestARX .

Co je TestARX a jak funguje?

TestARX je produkt používaný ke stimulaci těla k produkci testosteronu. Se zvyšující se hladinou testosteronu získáte více energie, budete v lepší kondici a zlepší se výkon v posilovně. Tento hormon je také zodpovědný za růst svalové tkáně. To je důvod, proč se lidé s velmi vysokou hladinou testosteronu mohou pochlubit obrovskými svaly a nízkým množstvím tělesného tuku.

TestARX  obsahuje ZMA.  ZMA je kombinací zinku, hořčíku a vitamínu B6. Tyto složky jsou klíčové v procesu přeměny bílkovin. Právě tento proces umožňuje růst svalů. Během studie provedené na skupině mužů ve věku 20 až 25 let bylo pozorováno zvýšení testosteronu o 80 % a také velmi velký nárůst svalové hmoty.

Je zajímavé, že pokud jde o lidi, kteří užívali placebo přípravek, byl pozorován pokles testosteronu. Pokud takové procesy probíhají v těle 25letého muže, co se může stát s hladinou testosteronu u zralého muže. To dělá  TestARX  tak účinným a užitečným přípravkem.
Kromě nárůstu svalové hmoty   vám TestARX pomáhá dosáhnout mnohem lepšího spánku a navíc doplňuje potřebné minerály v těle.

TestARX  se vyznačuje velmi rozmanitým složením. Kromě ZMA obsahuje také spoustu vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro fyzicky aktivní lidi, ale také pomáhají pečovat o zdraví. Zlepšený spánek, lepší libido a mnohem lepší pocit pohody jsou některé z věcí, kterých dosáhnete, když začnete používat  TestARX  .

Stručně řečeno: TestARX stimuluje tělo k vyšší produkci testosteronu až o 76 %. Testosteron zvyšuje syntézu bílkovin až 6krát, čímž pomáhá budovat svalovou hmotu. Navíc snižuje účinky katabolického hormonu zvaného kortizol, který odbourává svalovou tkáň.

Aminokyseliny vytvářejí proteiny, které podporují růst svalů, ale schopnost těla je zpracovat při zvýšené námaze závisí na jejich biologické dostupnosti.

Testosteron podporuje syntézu bílkovin vazbou na androgenní receptory ve svalových buňkách. Vaše tělo pak může tento protein použít k opravě drobných mikrotraumat, která se vyskytují v tkáních například při zvedání závaží, což v konečném důsledku vytváří svaly. Proto v našem produktu najdete i složky ovlivňující tvorbu bílkovin.

>>>>-50% Test Arx<<<<<

 TestARX

Dávkování TestARX

Přípravek je zcela zdravotně nezávadný a nezpůsobuje vedlejší účinky, takže jej může užívat každý. TestARX je expert na budování svalnaté postavy!

K dosažení maximálního účinku stačí pouze 1 kapsle denně. Jedno balení obsahuje 30 kapslí .

TestARX

Názory a komentáře osobního trenéra o TestARX

Většina recenzí na TestARX je pozitivní, a to jak mezi uživateli, tak mezi odborníky.
Sbírali jsme zpětnou vazbu na TestARX od různých lidí, kteří jej měli možnost vyzkoušet, ale také jsme se zeptali specialistů na jejich názory. Zde je jeden z nich:

„ Doplněk TestARX má extrémní vliv na prokrvení, okysličení a výživu svalů. V důsledku toho se cytoplazma svalových buněk výrazně zvětší na objemu a krevní cévy ve svalové tkáni se zaplní. Svaly jsou větší, tvrdší, působivější a viditelnější, až propíchnou kůži! Další výhodou je zvýšení síly a účinnosti.

Dokážete si představit něco lepšího? Já rozhodně nemůžu. TestARX doporučuji všem svým přátelům a klientům. Brilantní produkt přírodního původu, 100% účinný a zcela bezpečný pro každého.“ Osobní trenér.

Jaká je cena a kde koupit testArx?

Díky kvalitnímu složení a účinnosti produktu se mnoho společností snaží  TestARX napodobit  . Z tohoto důvodu, abyste si byli jisti, že obdržíte originální a plně funkční přípravek, měli byste provést nákup na oficiálních stránkách výrobce.

To je jediný způsob, jak zajistit, že užíváte bezpečný a účinný přípravek. Kromě toho  výrobce velmi často poskytuje slevy na svůj produkt, což znamená, že tam určitě najdete  TestARX  za nejvýhodnější cenu.

>>>>-50% Test Arx<<<<<

Napsat komentář