Alcozar, jak to funguje? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Alcozar – Alkoholismus je forma závislosti, která ovlivňuje tělo na fyzické i duševní úrovni, poškozuje žaludek, játra, mozek a srdce. Proto se u osoby závislé na alkoholu mohou objevit příznaky jako nespavost, ztráta paměti, nevolnost, zvracení a poruchy řeči.

K tomu všemu bychom měli přidat stav celkové deprese, proměnlivé nálady a v některých případech se mohou objevit sexuální poruchy. Alcozar je ideálním řešením pro trvalý boj proti alkoholismu a jeho účinnost byla potvrzena studiemi žen a mužů různého věku as různou mírou alkoholismu.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Definice alkoholismu

Alkoholismus je neschopnost kontrolovat pitný režim do té míry, že se z něj stane zneužívání alkoholu. Porucha užívání alkoholu se dělí do tří kategorií: mírná, střední a těžká. Každá skupina má jiné příznaky a může způsobit škodlivé vedlejší účinky. Pokud se neléčí, tělo se nakonec stane závislým na alkoholu.

Lidé s poruchou užívání alkoholu budou pokračovat v pití, i když to způsobí negativní důsledky, jako je ztráta zaměstnání nebo poškození vztahů s blízkými.

Existuje mnoho možností léčby, jak dosáhnout dlouhodobé střízlivosti a překonat závislost na alkoholu.

Co způsobuje alkoholismus?

Alkoholismus se vyvíjí, když nadměrné pití mění chemickou rovnováhu v mozku. Jedinec neustále touží po pocitech příjemných pocitů a euforie, i když to škodí. Postupem času pocity související s alkoholem odezní a člověk bude pokračovat v užívání alkoholu, aby se zabránilo abstinenčním příznakům , které se mohou stát docela nepříjemnými a nebezpečnými.

Jaké jsou rizikové faktory?

Alcozar

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Některé rizikové faktory mohou zvýšit vaše riziko rozvoje alkoholismu.

 • Neschopnost kontrolovat spotřebu alkoholu
 • Více než 15 nápojů týdně (muži)
 • Více než 12 nápojů týdně (ženy)
 • Postavení alkoholu nad osobní odpovědnost
 • Po pití se chová jinak
 • Rodič s poruchou užívání alkoholu
 • Jiné duševní problémy, jako je deprese, úzkost nebo schizofrenie

Jaké jsou příznaky?

Příznaky poruch užívání alkoholu v chování vyplývajících ze závislosti na alkoholu. Lidé trpící poruchou užívání alkoholu se chovají následujícím způsobem:

 • Pití sám
 • Pití, abyste pocítili účinky alkoholu (vysoká tolerance)
 • Když se vás někdo zeptá na váš pitný režim, stanete se agresivními nebo naštvanými
 • Nejíst/špatná výživa
 • Zanedbávejte hygienu
 • Chybějící v práci/škole kvůli pití
 • Pokračovat v pití, i když nastanou právní, sociální nebo ekonomické problémy
 • Zanedbávání společenských, profesních nebo rekreačních aktivit v důsledku konzumace alkoholu

Fyzické příznaky:

 • Mezi abstinenční příznaky, když nepijete, patří třes, nevolnost a zvracení
 • Třesení ráno po pití
 • Ráno po pití vypadne paměť
 • Cirhóza nebo příznaky typu dehydratace (alkoholická ketoacidóza).

Co je Alcozar a jak funguje?

Alcozar je přípravek na bázi přírodních bylinných extraktů, pomáhající v boji proti závislosti na alkoholu. Není to lék, ale přípravek v kapkách, bez zápachu a chuti, takže je ideální k ředění do jiných tekutých nealkoholických látek.

Produkt rychle odstraňuje toxiny z těla, postupně odstraňuje touhu pít alkoholické nápoje až do úplného odstranění.

Alcozar byl testován na 1000 dobrovolnících a výsledky byly překvapivé, protože 25 % přestalo pít během několika měsíců a 75 % zaznamenalo vážné snížení závislosti.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Složení kapek Alcozar proti závislosti na alkoholu

Alcozar obsahuje 90 % přírodních složek, neobsahuje GMO ani cukr, takže jej mohou bezpečně užívat i diabetici. Směs využívá přirozené vlastnosti bylin k omezení poruch alkoholu a snížení touhy po pití. Alkatox obsahuje:

– Extrakt z ostropestřce mariánského:  je důležitým přírodním antioxidantem, který usnadňuje syntézu bílkovin a usnadňuje metabolismus v játrech. Tímto způsobem podporuje eliminaci toxinů a otravy alkoholem;

– Kudzu kořen:  orientálního původu, díky svým alkalizujícím vlastnostem má gastroprotektivní funkci. Podporuje také psychofyzickou pohodu, a proto je ideální pro působení proti návykovému stresu;

– Extrakt z máty peprné:  působí dekongestantně, podporuje srdce, pročišťuje dýchací cesty, dodává přípravku příjemnou vůni;

– Tymián  : je vynikající antimikrobiální látka, která působí tak, že odstraňuje toxiny a reguluje trávicí funkce; má důležité expektorační a antispasmodické vlastnosti;

– Kořen lékořice :  je látka bohatá na diuretické, trávicí a protizánětlivé vlastnosti a reguluje metabolismus solí v těle, normalizuje funkci ledvin. Posiluje také imunitní systém a přispívá k eliminaci toxinů.

Alcozar

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Výhody a výhody Alcozar

Pravidelné užívání Alcozaru přináší tělu řadu výhod a účinně působí proti syndromu závislosti na alkoholu. Přesně takhle:

 • Snižuje touhu pít alkoholické nápoje;
 • Podporuje odstraňování toxinů a odpadu;
 • Má hepatoprotektivní účinek tím, že reguluje funkci jater a zlepšuje funkci ledvin;
 • Snižuje nervový stres a úzkost způsobenou abstinencí;
 • Ovlivňuje rovnováhu nálady, působí proti podrážděnosti;
 • Zlepšuje plicní, oběhové a neurologické funkce;
 • Má pozitivní vliv na libido, zlepšuje kvalitu sexuální výkonnosti.

Výzkum také ukázal, že Alcozar nabízí řadu výhod, jako jsou:

 • Možnost kombinace přípravku s jinými léky;
 • Složení Alcozaru zaručuje dlouhodobou averzi k alkoholu;
 • Přírodní složky zabraňují nežádoucím vedlejším účinkům, jako jsou otravy nebo alergické reakce.
 • Alcozar kapky vám pomohou rychle se zbavit závislosti na alkoholu.

Jak používat Alcozar ? Doporučený příjem

Kapkové složení umožňuje rychlou absorpci tělem a zaručuje účinné terapeutické účinky. Pokud jde o podávání Alcozaru, dávka nesmí překročit 5 gramů denně ve dvou dávkách denně po dobu 30 dnů.

Doplněk by měl být užíván s jídlem nebo velkou sklenicí vody, protože je zcela bez zápachu a chuti. Alcozar provádí svůj provoz ve třech základních fázích:

1. fáze:  sedm dní po užití kapek se rozvine stav averze k chuti a vůni alkoholických nápojů.

2. fáze:  týká se období od osmého do dvacátého dne, během kterého má Alcozar čistící funkci, vylučování toxinů z krve a těla obecně; V této fázi se nervový systém normalizuje se snížením agresivních a depresivních stavů;

Fáze 3:  trvá od dvacátého jedna do třicátého dne. V tomto období se pacient zcela vzdává pití alkoholu a vrací se do zcela normálního života.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Alcozar kapky: kontraindikace a vedlejší účinky

Alcozar kapky byly klinicky testovány a bylo zjištěno, že jsou bezpečné a bez vedlejších účinků a kontraindikací. Užívání doplňku v kapkách nemění hladinu cukru v krvi, takže jej lze podávat i lidem s cukrovkou.

Alcozar neobsahuje GMO ani nebezpečné pomocné látky, ale samozřejmě se nesmí podávat osobám alergickým na jednu nebo více složek nebo těhotným ženám.

Přípravek je dobře snášen a nemá žádné vedlejší účinky, není návykový a nevyvolává abstinenční příznaky. Užívání alkoholu v kombinaci s Alcozarem může způsobit poruchy, jako je nevolnost, třes, gastrointestinální příznaky a stavy nervozity a úzkosti.

Kapky Alcozar působí proti „pitné“ psychóze, podporují tělo v regeneraci funkcí jater, ledvin, srdce a mozku. Lidé, kteří podstupují léčbu, během krátké doby získají svou dřívější energii a vitalitu a zbaví se křečovité touhy po alkoholu.

Nanodevine, Inslim

Alcozar

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Názory a komentáře zákazníků, kteří již Alcozar použili :

Lidé, kteří několik měsíců užívali kapky Alcozar , zaznamenali zlepšení své psychofyzické pohody, což je nezbytné v boji proti alkoholismu.

Názory lidí, kteří si Alcozar zakoupili , jsou obecně velmi pozitivní a týkají se především rychlosti provozu produktu a poměru cena/výkon, ale nejen to. Ve skutečnosti většina uživatelů opravdu oceňuje skutečnost, že jde o řešení bez zápachu a chuti a zároveň velmi snadné užívání. Zde je několik recenzí:

„Díky doplňku Alcozar v kombinaci se zdravou stravou a vyváženým životním stylem jsem vyhrál boj s alkoholismem. Také mi to umožnilo obnovit vztah s mým partnerem.“

Názory a komentáře zákazníků

„Při užívání Alcozaru jsem okamžitě pocítil náhlou averzi k alkoholu a během krátké doby jsem se z této velké závislosti dokázal osvobodit.“

Je Alcozar dostupný v lékárnách? Cena a kde koupit:

Alcozar  nelze sehnat v lékárnách, bylinkářstvích ani paralékárnách. Produkt můžete zakoupit na  oficiálních stránkách výrobce  . Stačí vyplnit formulář na domovské stránce svými osobními údaji, telefonním číslem a e-mailovou adresou.

Produkt lze aktuálně zakoupit na oficiálních stránkách  s mega slevou -50 %.

>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Napsat komentář