Exodermin Krém – negativní recenze, cena, lékárna, fórum, kde koupit?

Exodermin je krém určený k ochraně pokožky v případě plísňových infekcí, který může podpořit regeneraci a hojení a přinést případné osvěžující, zjemňující a zklidňující účinky. Receptura může být použita jako doplněk hygienických pravidel a jakýchkoli specifických ošetření a je založena na výběru přírodních složek.

Co je to plísňová infekce?

Plísňová infekce, nazývaná také mykóza, je kožní onemocnění způsobené houbami.

Existují miliony druhů hub. Žijí v bahně, na rostlinách, na površích domů a na vaší pokožce. Občas mohou vést ke kožním problémům, jako jsou vyrážky nebo hrbolky.

Příznaky plísňové infekce

Kožní mykóza může způsobit:

 • Podráždění
 • šupinatá kůže
 • Zčervenání
 • Svědivý
 • Otok
 • Puchýře

Typy plísňových infekcí

Plísňové kožní infekce se mohou objevit kdekoli na těle. Některé z nejčastějších jsou   tinea pedis  ,   svědění v tříslech  ,   kožní onemocnění  a   kvasinkové infekce .

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Příznaky plísňové infekce
https://www.dreamstime.com/stock-illustration-three-kinds-fungal-infections-types-infection-toe-image85758208

Atletova noha

Atletická noha, nazývaná také atletická noha, je   plísňová infekce   nohy.

Houby rostou nejlépe na teplých a vlhkých místech  , jako   jsou boty, ponožky,   bazény   , šatny a veřejné sprchy. Často se vyskytují v létě a v horkém a vlhkém klimatu. To je častější u lidí, kteří nosí těsné boty, nemění si propocené ponožky a používají veřejné lázně a bazény.

Příčiny atletické nohy

Plísně za atletickou nohou žijí na mrtvé tkáni   vlasů  ,  nehtů   a  vnějších vrstev kůže. Nejméně čtyři druhy plísní mohou způsobit infekci. Nejběžnější je  Trichophyton rubrum  .

Příznaky atletických nohou

Příznaky atletické nohy se liší od člověka k člověku. Můžeš mít:

 • Loupání, praskání a odlupování nohou
 • Puchýře
 • Červená, měkká nebo poškozená kůže
 • Svědivý
 • Kouření

Typy mykózy nohou

 • Inter-digitální.  Toto se také nazývá infekce síťovým prstem. Většina lidí s atletickou nohou má tuto formu. Obvykle se vyskytuje mezi vašimi dvěma malíčky. Infekce se může rozšířit na plosku nohy.
 • Mokasín.  Tato forma může začít podrážděním, suchostí, svěděním nebo šupinatou kůží. Po čase může vaše kůže zhoustnout a popraskat. Tato infekce může pokrýt celou chodidlo a rozšířit se do stran chodidla.
 • Folikulární.  Jedná se o nejvzácnější druh kožního onemocnění. Obvykle to začíná náhlým výskytem puchýřů naplněných tekutinou, často na spodní části nohy. Mohou se také objevit mezi prsty, na patě nebo na špičce nohy.

Diagnostika atletické nohy

Ne všechny svědivé, šupinaté nohy jsou způsobeny houbami. Váš lékař může seškrábnout kousek kůže a podívat se na něj pod mikroskopem, aby zjistil další stav.

Léčba atletických nohou

Váš lékař může předepsat antimykotikum, které se aplikuje na kůži, nebo v závažných případech jiný typ, který se má užívat ústy. Ujistěte se, že vaše nohy jsou čisté a suché.

Profylaxe mykózy nohou

Abyste předešli atletické noze, noste sandály ke sprchování na veřejnosti, noste boty, které umožňují nohám dýchat, a denně si myjte nohy mýdlem a vodou. Důkladně je osušte a použijte kvalitní pudr na nohy.

Mykóza třísel

Typ plísně nazývaný kožní onemocnění způsobuje svědění třísel. Infekce je také známá jako atletická noha. Tinea miluje teplé a vlhké oblasti, jako jsou genitálie, vnitřní strana stehen a hýždě. Infekce jsou častější v létě nebo v teplém a vlhkém klimatu.

Svědění v tříslech je červená, svědivá   vyrážka   , která má často prstencový tvar.

Je svědění třísel nakažlivé?

Je to jen středně nakažlivé. Může se šířit z člověka na člověka přímým kontaktem nebo nepřímo prostřednictvím předmětů s houbou.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

exodermin

Co je Exodermin

Exodermin  je nový  krém věnovaný pokožce nohou  v případě  plísňových infekcí  . Jeho použití, používané jako doplněk každodenní hygieny, jakýchkoli lékařských procedur, zdravého životního stylu a vyvážené stravy, může pokožce pomoci vrátit se k normálním funkcím, hojit se a případně působit osvěžujícím, protizápachovým, zjemňujícím a zklidňujícím účinkem.

Jak krém používat a jaké ingredience obsahuje? Kde se dá původní verze koupit a co si o ní myslí kupující, kteří ji používali? Čtěte dále a dozvíte se více o novém Exoderminu !

Krém na nohy Exodermin: k čemu je? Proč to používat?

Exodermin je  krém, který se aplikuje na pokožku  nohou v případě plísňových infekcí. Poruchy způsobené tímto druhem plísní mohou narušit správné funkce kůže, způsobit více či méně intenzivní svědění, bolest a zarudnutí a otoky. Plísňové infekce mohou způsobit nesprávné hygienické chování, genetické dispozice a používání nevhodné a špatně dýchající obuvi.

V takových případech je nutné přijmout vhodná opatření, zdravý životní styl a správnou výživu, poradenství a léčebné procedury, které mohou být doprovázeny i použitím krému se specifickým, přírodním a jemným složením, jako je nový Exodermin . Jeho použití může podpořit  správné fungování pokožky, zvlhčit  nejpovrchnější a nejhlubší vrstvy dermis, absorbovat potřebné mikroelementy, stimulovat oběh a mikrocirkulaci, bude mít možný zklidňující účinek v případě svědění a suchosti, otoku a bolesti , osvěžující a zjemňující. 

Exodermin je k dispozici v  balení v 50 ml tubě,  také praktický na nošení s sebou, i na cestách, lze jej zcela uchovat při pokojové teplotě. Díky koncentraci přírodních složek může krém pomoci i proti nepříjemnému zápachu nohou způsobenému množením mykóz.

Ingredience jsou součástí receptury 

Nový krém věnovaný aplikaci na pokožku nohou, ideální v případě plísňových infekcí, obsahuje směs přírodních ingrediencí vybraných tak, aby nenapadaly pokožku a tělo, ale podporovaly hlavní funkce při procesu hojení. Uvnitř přípravku jsou:

 • Tea tree oil:  Může pomoci při hojení kožních ran a urychlit proces hojení.
 • Heřmánek pravý :  Díky svému změkčujícímu a zklidňujícímu potenciálu může podporovat pravidelnou funkci pokožky na chodidlech hydratací a osvěžením. 
 • Propolis:  může pomoci pokožce absorbovat základní živiny.
 • Borovice lesní:  může mít osvěžující účinek, pomáhá bojovat s nepříjemnými pachy na pokožce nohou.
 • Bambucké máslo:  Může přispívat k dobrému zvlhčení hlubokých vrstev dermis. 

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

exodermin

Výhody pro plísňové infekce 

V případě plísňových infekcí kůže nohou můžete použít i krém, např. Exodermin. Při správné kombinaci s terapiemi a lékařskými radami, zdravým životním stylem, pravidelnou výživou a hygienickými pravidly může být receptura vynikající podporou pro funkce:

 • kůže
 • oběh 
 • mikrocirkulace 
 • hydratační zásoby
 • osvěžující účinek v boji proti dehydrataci a nepříjemným pachům 
 • změkčující a zklidňující účinek v boji proti bolesti a svědění 

Jak používat: jak aplikovat a dávkovat vzorec? 

Exodermin se snadno používá jak doma, tak vždy s vámi, i když potřebujete cestovat. Výrobek musí být používán v souladu s pokyny výrobce (v tomto případě můžete vidět, co je popsáno v příbalovém letáku nebo v informacích napsaných na zadní straně nákupního obalu). Krém se nejlépe používá následovně:

 • omyjte a osušte pokožku nohou 
 • naneste kopeček krému 
 • masírujte, dokud se nevstřebá 
 • v bezprostřední době nepřijít do styku s vodou 

Exodermin – recenze kupujícího a osvědčení 

“ V případě mykóz nohou vždy dodržuji lékařská doporučení a používám také Exodermin, který doporučuji všem vyzkoušet na vlastní kůži.“

„Exodermin opravdu splnil moje očekávání.“ Krém je jemný a rychle se vstřebává do pokožky, pomáhá mi udržovat pokožku v pohodě v případě plísňových infekcí.“ 

exodermin

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

Nežádoucí účinky a alergie 

Použití krému Exodermin je bezpečné díky jeho přirozenému složení. Nedoporučuje se používat v případě alergií na jednotlivé složky a v případě ran a jizev ještě ve fázi hojení. 

Exodermin: nákup, oficiální stránky, propagace a cena

Nový Exodermin by měl být objednáván pouze na  oficiálních stránkách  výrobce, kde si můžete být jisti, že nebudete riskovat podvody a obchodní padělky. Prodejní stránka obsahuje veškeré informace a přímý objednávkový formulář, díky kterému můžete využít následující nabídku:

 • 1 tuba krému Exodermin nyní stojí 50 %.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<

1 komentář u „Exodermin Krém – negativní recenze, cena, lékárna, fórum, kde koupit?“

Napsat komentář