Cardiotensive, funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Jak co nejpřirozeněji pečovat o srdce pomocí  Cardiotensive, který pomáhá při hypertenzi .

Tuto otázku si klade mnoho lidí, kteří se zajímají o své kardiovaskulární zdraví a které  produkty, jako je Cardiotensive , se na ni snaží odpovědět  .

Tento  doplněk ve formě kapslí  je zajímavý produkt, protože tvrdí, že pomáhá normalizovat krevní tlak, čistí žíly a chrání srdce.

To vše  díky komplexu rostlinných sloučenin od hlohu po černý rybíz  , přes borůvku a kyselinu listovou.

To je jistě zajímavý předpoklad, který nás vede k přesvědčení, že tento doplněk může skutečně přinést specifické výsledky, pokud jde o kardiovaskulární zdraví.

Ale bude tomu skutečně tak? Co se v Cardiotensive kapslích skrývá a především jsou bezpečné?

Pojďme to uzavřít touto hloubkovou recenzí.

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Zvyšuje rodinná anamnéza infarktu vaše riziko?

Pokud měl váš otec  infarkt  v 55 letech, znamená to, že ho máte také?

„Ne, to neznamená,“ říká kardiolog UCI Health  Dr. Shaista Malik  , lékařský ředitel  UCI Health Preventive Cardiology & Cholesterol Management Program  .

 „ Významným rizikovým faktorem je rodinná anamnéza předčasného srdečního onemocnění  . Ale stejně jako jiné rizikové faktory, jako je  vysoký krevní tlak  , vysoká hladina cukru v krvi nebo  cholesterol  , může být kontrolována změnami životního stylu.

Podívejte se na Tensital , Cardione.

Studie rizikového faktoru pro srdeční infarkt

Nedávná  studie  publikovaná v  The New England Journal of Medicine  vrhá na toto téma nové světlo. Zabýval se tím, jak genetické faktory a faktory životního stylu přispívají k  riziku onemocnění koronárních tepen  . To je výmluvné, protože ischemická choroba srdeční je hlavní příčinou úmrtí v zemi.

Studie byla průlomová, protože shromáždila 50 známých genetických markerů rizika srdečních onemocnění. Dříve lékaři věděli, že neexistuje jediný prediktorový gen, ale mnoho genetických markerů nebylo studováno. Studie také zvážila  čtyři faktory zdravého životního stylu  doporučené  American Heart Association  :

Studie zjistila, že lidé s vysokým genetickým rizikem srdečního onemocnění téměř zdvojnásobili riziko kardiovaskulární příhody (  srdeční infarkt  nebo  mrtvice  ).

Dobrou zprávou je, že tito lidé snížili riziko téměř o polovinu (46 procent) zdravým životním stylem, což v tomto případě znamená dodržování alespoň tří ze čtyř výše uvedených faktorů zdravého životního stylu.

Lidé s nižším genetickým rizikem srdečního onemocnění podobně snižují své celkové riziko srdečního onemocnění zdravým životním stylem.

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Cardiotensive

Genetický výzkum srdečních chorob

„Naše chápání genetiky se rychle mění,“ poznamenává Malik, který je také ředitelem   Susan Samueli Integrative Health Institute  . „Neexistuje jen jeden faktor. Pracuje mnoho genů.“

Předpovídá, že během příštích tří až pěti let bude identifikováno až 200 genetických markerů pro lepší studium genetické predispozice k srdečním chorobám.

Jednoduchý test DNA  by vám pak mohl poskytnout skóre, které klasifikuje vaše genetické riziko srdečního onemocnění jako nízké, střední nebo vysoké. Tento screening lze také provést pro rakovinu a další stavy.

Malik provádí samostatnou pětiletou studii genetického kardiovaskulárního rizika a koronárního vápníku s grantem 3,2 milionu dolarů od Národního institutu zdraví. Její výzkum se snaží odpovědět na tak důležité otázky, jako jaký podíl lidí s vysokým genetickým rizikem skutečně skončí s kardiovaskulárními příhodami, jako je infarkt nebo mozková mrtvice.

Jaký je tedy její pohled na  dědičné faktory a životní styl  ?

„Říká se, že geny nabíjejí zbraň, ale prostředí mačká spoušť,“ říká Malik. „Všichni jsme náchylní k různým nemocem. Tyto geny mohou ležet ladem nebo být aktivovány prostředím, které zahrnuje životní styl,  stres  a dokonce i infekce. Životní styl může mít dramatický dopad na to, co jsme kdysi považovali za náš genetický osud.“

Složení a složení

Začněme tím, že Cardiotensive je doplněk, nikoli lék, a proto nepotřebujete lékařský předpis.

Cardiotensive pečuje o  kardiovaskulární systém  díky speciální receptuře, speciálně navržené tak, aby pomáhala regulovat krevní tlak.

Mezi složkami najdeme  extrakt z hlohu  , jehož hlavním úkolem je pomáhat při hypertenzi, zatímco  hroznová semínka pomáhají  udržet cholesterol pod prahem alarmu zadržováním lipidů v krvi.

Černý rybíz je ovoce plné antioxidantů, skutečný všelék, protože díky obsahu polyfenolů  působí blahodárně  na srdce; další důležitá bobule,  borůvka  , podporuje všechny srdeční funkce.

To je vše v malé kapsli, ale to není vše, protože Cardiotensive nasazuje také  kyselinu listovou  , která může snížit hladinu homocysteinu, což vás vystavuje riziku srdečních onemocnění, a  extrakt z olivových listů, který zabraňuje tlakovým rázům  .

Suchý  extrakt z ibišku  bojuje proti neduhům, jako jsou závratě, bolesti hlavy a necitlivost končetin.

Připomínáme, že Cardiotensive v žádném případě nenahrazuje působení antihypertenziv, pokud je již  podporuje, a může být užitečné i pro profylaktické účely  .

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Cardiotensive

Výhody a přínosy Cardiotensive doplňku

Tento doplněk působí na samotné příčiny hypertenze  , protože chrání cévní stěny před aterosklerózou: hloh a hroznová semínka čistí usazeniny nežádoucích látek v těle, uvolňují cévy od křečí způsobených stresem spojeným s hypertenzí.

Pomocí listů černého rybízu a oliv tak pomáhá regulovat průtok krve.

Cardiotensive systém je schopen pomoci zabránit  zvýšení krevního tlaku  a chránit před nebezpečnými patologiemi, které může způsobit.

Nakonec  posiluje srdce  díky borůvkám, kyselině listové a extraktu z ibišku: tyto složky skutečně vyživují srdeční sval a normalizují průtok krve.

Elasticita cév může být narušena některými potravinami a v důsledku toho se  cholesterol  hromadí stále více: extrakt z listů hlohu z Cardiotensive odstraňuje tyto plaky.

Nezapomínejme také, že  zrychlený tep a cévní únava způsobují stresový stav  , který se zmírní díky rostlinnému příspěvku Cardiotensive .

Užívání doplňku je také vhodné, pokud se již v rodině vyskytly epizody hypertenze: lidé, kteří vědí, že mohou být ohroženi touto patologií, mohou začít užívat tobolky ještě před nástupem příznaků.

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Kontraindikace

Cardiotensive je bezpečný přípravek  bez specifických vedlejších účinků nebo kontraindikací.

Motivací je, že jde o  100% přírodní doplněk  , který mohou bez obav užívat i starší lidé.

V prvních dvou týdnech léčby začíná proces čištění cév:  žíly  se čistí od cholesterolu a toxinů a zároveň se posilují.

Žádný z těchto procesů není nebezpečný, pokud nejste alergičtí na některou ze sloučenin v seznamu produktů (což můžete snadno ovládat).

Po prvním měsíci cyklu s Cardiotensive , lumen krevních cév je obnovena  spolu s regulací krevního tlaku a konstantní, v průběhu času, produkt pomáhá zlepšit  práci srdce  , udržuje tlak pod kontrolou.

Doplněk lze také snadno užívat  jako součást stávající léčebné terapie, aby se zvýšily účinky a pomohly v boji proti hypertenzi.

Dávkování

Forma kapslí je obzvláště praktická  , protože vám umožní rychle vzít doplněk kamkoli (pokud jste venku, můžete si s sebou vzít i jednu pilulku v malé krabičce nebo krabičce).

Tablety jsou  uloženy ve skleněné nádobě se zátkou  , která je speciálně navržena k jejich ochraně, ale přesto se doporučuje uchovávat balení uvnitř, mimo sluneční záření.

Délka léčby je individuální a musí být vždy přizpůsobena osobním okolnostem.

Přestože je tento produkt  důležitou podporou v boji proti hypertenzi  , zázraky zjevně neumí.

Podle údajů dnes trpí hypertenzí třikrát více lidí než před třiceti lety: znepokojivý obraz, který je podle odborníků do značné míry ovlivněn moderním životním stylem.

Nejlepších výsledků z Cardiotensive tedy  dosáhnete jeho začleněním do správné stravy  a co nejzdravějšího životního stylu.

Cardiotensive

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Recenze a názory na doplněk Cardiotensive

Ze shromážděných názorů vyplývá, že většině zákazníků, kteří si vybrali Cardiotensive , se podařilo  výrazně zlepšit jejich stav  .

Na zdravotních fórech zákazníci, kteří doplněk vyzkoušeli, diskutovali o jeho konkrétních účincích.

Veškeré zdraví těla získalo. Mnoho z těch, kteří pravidelně užívají Cardiotensive kapsle , již nějakou dobu trpí hypertenzí a hledali doplněk, který by podpořil jejich terapeutický plán.

Cardiotensive formule byla také velmi oblíbená, protože kapsle se opravdu snadno užívají.

Kde koupit a za jakou cenu

Cardiotensive je exkluzivní přípravek , který na trhu v paralékárnách nenajdete.

Tento doplněk kapslí nejnovější generace lze nalézt online, ale stále doporučujeme, abyste tak učinili pouze na oficiálních  stránkách  Cardiotensive  : důvodem je, že existuje mnoho produktů vyráběných online, často prodávaných za vyšší cenu.

Objednávku můžete bezpečně zadat z oficiálních stránek produktu   a ve formuláři ponechat některá data, která budou použita pro telefonické kontaktování operátora.

U posledně jmenovaného budou upřesněny detaily objednávky a způsoby platby, mezi nimiž nechybí ani platba na dobírku, která je obzvláště bezpečná, protože platíte až při převzetí zásilky.

Rychlá doprava  je vždy zdarma a nákup na oficiálních stránkách Cardiotensive je pohodlný i z jiného důvodu: často existují opravdu výhodné  nabídky, například ta, která vám umožní objednat si doplněk za zvýhodněnou cenu -50 %.

>>>>-50% Cena – Oficiální stránka<<<<

Napsat komentář