Funguje krém Sporan Men? Názory, Fórum, Cena, Lékárna, Jak se přihlásit?

Sporan Men je světově uznávaný produkt, jehož cílem je zvětšit velikost penisu (až o 7 cm) za pouhé 4 týdny bez použití léků, operací nebo nepohodlných prodlužovacích zařízení.

Mít penis správné velikosti je základním faktorem v životě páru i při občasném pohlavním styku a stále více Italů volí k prodloužení penisu krémy a gely.

Jedním z nich je SporanMen , který kromě výrazného zlepšení maskulinity a erekce zajišťuje rychlé a přirozené zvětšení penisu bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Jakou velikost má průměrný penis?

Mnoho vědců se pokusilo odpovědět na otázku, kterou muži – a ženy – po celém světě chtějí mít jasné informace: Jaká je velikost průměrného penisu?

Mnoho lidí se obává, zda je jejich penis dostatečně velký a zda budou se svým sexuálním partnerem šťastní. To může ovlivnit sebevědomí a sebeobraz. Často jsou však tyto obavy neopodstatněné.

Výzkumný dokument z roku 2019 uvádí, že většina mužů věří, že průměrná délka ztopořeného penisu je přibližně  15,2 centimetrů (cm) nebo 6 palců (palců). Ve skutečnosti je průměr mnohem menší.

Ačkoli se velikosti značně liší, průměrná délka je pravděpodobně 12,9–13,97 cm (5,1–5,5 palce) a s největší pravděpodobností směrem k dolnímu konci stupnice. I když se výsledky mírně liší, většina studií odhaduje, že průměr je v tomto rozmezí.

V tomto článku se podíváme na některá fakta z různých vědeckých studií, abychom vám na tuto otázku dali realistickou odpověď. Mnohým to dodá sebevědomí, které lze očekávat od průměrné velikosti penisu.

sporanmen

Kdy je velikost penisu příliš malá?

V roce 1996 provedli odborníci studii, která vedla k vývoji souboru pokynů, kdy může člověk potřebovat operaci zvětšení penisu.

Studie měřila rozměry penisu 80 mužů před a po erekci vyvolané léky.

Výzkumníci dospěli k závěru, že průměrná velikost penisu byla  8,8 cm (3,5 palce)  v ochablém stavu a 12,9 cm (5,1 palce) ve vzpřímeném stavu.

Studie také ukázala, že velikost ztopořeného penisu nekoreluje s velikostí ochablého penisu. Jinými slovy, penis se může lišit v délce, když je poddajný, ale podobně v délce, když je vztyčený. Také nenašli žádný vztah mezi věkem a velikostí penisu.

Výzkumníci došli k závěru: „Pouze muži s ochablou délkou menší než 4 cm (1,6 palce) nebo nataženou či vzpřímenou délkou menší než 7,5 cm (3 palce) by měli být považováni za kandidáty na prodloužení penisu.“

Mikropenis a zakopaný penis

Někteří lidé se rodí s  mikropenisem,  když je penis  neobvykle malý  , obvykle kvůli hormonálním nebo genetickým faktorům. Mikropenis plní stejné funkce jako průměrný penis, ale lidé se mohou cítit nespokojeni s jeho vzhledem. Hormonální léčba nebo chirurgický zákrok mohou zvětšit jeho velikost, pokud si to osoba přeje.

Někdy se může středně velký penis zdát malý, protože je kolem něj další kůže. Lidé tomu mohou říkat zakopaný penis a operace to může vyřešit.

Odborníci  si pamatují, že tyto pokyny se používají dodnes.

Penisy se velmi liší tvarem a velikostí. Více se dozvíte zde.

sporan muži

Co je Sporan Men a jak funguje?

Sporan Men gel, jak název napovídá, je doplněk ve formě praktického gelu, který lze aplikovat přímo na penis.

Nejen velikost, tento gel vám také umožňuje zlepšit dobu pohlavního styku, zlepšit libido, kvalitu erekce a plodnost zvýšením produkce testosteronu.

Bude trvat několik týdnů, než si okamžitě uvědomíte úžasné výhody, které vám Sporan Men může pokaždé nabídnout.

V krému Sporan Men není nic nebezpečného, ​​jeho složení je přirozené a zaměřené na stimulaci přirozeného prodloužení penisu prostřednictvím každodenní aplikace.

Jaké jsou výhody?


Po vyzkoušení Sporan Men můžeme naprosto potvrdit úžasné výhody tohoto krému. Nejen v rovině „funkční“, ale také v rovině psychologické.

Aniž bychom to chtěli přehánět, níže popíšeme hlavní výhody tohoto ÚŽASNÉHO produktu:

 1. prodloužení penisu (+ 5 cm během prvních 40 dnů);
 2. Zvýšená pružnost svalů penisu (prodloužení penisu i bez erekce);
 3. Větší imunita při pohlavním styku;
 4. Silnější a intenzivnější erekce;
 5. Zvýšení sebevědomí.
 6. Poslední bod je možná nejdůležitější.

Pomineme-li vizuální stránku delšího a širšího penisu, zkusme se zaměřit na výhody, které z toho plynou.

Po vyzkoušení tohoto produktu vás můžeme ujistit, že již po několika aplikacích bude váš sexuální výkon mimořádně uspokojivý, uvolněný a trvalý.

To je možná nepřímý účinek zvětšení penisu, který nám dává větší klid, mužnost a sebeúctu.

Doporučujeme, abyste již déle nečekali a doufali v přirozený růst.

Od tohoto okamžiku do prvních 2 týdnů může Sporan Men zvětšit velikost vašeho penisu až o 2,5 cm, přičemž po cca 4 týdnech jej může zvětšit až o 7 cm.

sporan muži

Jak používat Sporan Men

Koupili jste si láhev produktu. A co teď?

Pro správnou aplikaci tohoto speciálního gelu postupujte podle těchto jednoduchých kroků jednou denně.

 1. Stiskněte knoflík produktu na prstech. Nepřehánějte to, přípravek musí být aplikován několikrát;
 2. Začněte ji rozšiřovat od základny, snažte se ji držet co nejblíže ke kostem;
 3. Masírujte po celé délce penisu a lehce zatlačte nahoru;
 4. Zastavte se přímo pod žaludy.

Před aplikací gelu nezapomeňte penis umýt jemnými přípravky pro intimní hygienu a nezapomeňte jej důkladně osušit.

Pokud chcete výsledky ve velmi krátké době, může být užitečné používat  Sporan Men až  2 až 3krát denně po dobu několika týdnů.

První pozitivní výsledky byste měli vidět po prvních 3 až 4 týdnech. V každém případě je vhodné pokračovat v užívání přípravku alespoň měsíc až dva od první aplikace.

Sporan Men Recenze: Jsou negativní nebo pozitivní? Názory z lékařských fór

Sporan Men se může pochlubit neuvěřitelně vysokou mírou pozitivních recenzí a je stále považován za nejlepší produkt na trhu (po jeho nástupci Xtrazex ).

Tento produkt získává každý den spoustu pozitivních recenzí.

Některé z nich shrnujeme níže:

„Kvůli svým 47 letům trpím stále menší sexuální touhou a ani moje erekce není to, co bývala. Asi po 2 týdnech nepříliš kontinuální a přesvědčivé aplikace jsem zaznamenal výsledky, které jsem nečekal. Zkrátka v mém věku si nedělám iluze, že gel dokáže prodloužit penis, ale stalo se. Asi 3 cm na délku a 1 cm na obvod, minuty pohlavního styku s osobou, se kterou jsem, se také výrazně prodloužily, protože jsem klidnější a zlepšila se i moje erekce. Samozřejmě neříkám své partnerce, že za to může Sporan Men, takže doufám, že tuto recenzi nebude číst.“

“Začal jsem používat Sporan Men na konci roku 2021 a udělal jsem to téměř jako vtip, protože jsem nevěřil, že produkt zakoupený online může skutečně účinně zvětšit můj penis. Asi po deseti dnech jsem si to musela rozmyslet, jednoho dne jsem začala používat více automasáží SporanMen a žádný den, hned jsem cítila větší plnost penisu, silnější erekce, jakmile jsem vstala (skoro jsem na ně zapomněla) a více bezpečí ve vztahu s mou ženou. Přibrala jsem asi 4,5 cm. Můj názor je určitě extrémně pozitivní, takže ho rozhodně doporučuji každému, kdo má stále pochybnosti.“

sporan muži

Ingredience Sporan Men

Zde jsou některé z aktivních složek použitých ve speciální přírodní receptuře Sporan Men:

 • Maca peruánská : V Peru je tato bylina považována za silné afrodiziakum. Peru Maca může zvýšit a zlepšit motilitu spermií pro plodnost a zároveň pomáhá zvládat potenciální problémy související s erektilní dysfunkcí.
 • Kořen ženšenu : Může zabránit překrvení způsobenému špatnou cirkulací. Zvyšuje tlak a průtok v oblasti genitálií, což má za následek velmi tuhou a dlouhotrvající erekci.
 • L-arginin HCL : Dobrý spojenec pro prodloužení trvání sexuální výkonnosti a udržení normální hladiny testosteronu.
 • Extrakt z guarany : Tato složka se často používá v tradiční čínské medicíně a působí proti impotenci. Může zvýšit počet spermií a tím i mužskou plodnost.

Seznam dalších sekundárních ingrediencí je dlouhý, ale jsou to hlavně prvky používané k vytvoření konzistence gelu a které pomáhají primárním přírodním ingrediencím, které jsme viděli, spojit se.

Mezi dalšími ingrediencemi, které lze přečíst na obalu, najdeme:

 • Vodopád
 • Extrakt z listů (a květů) Verbeny
 • Výtažek z jahod
 • Dimethicone (změkčuje, zjemňuje a zvlhčuje pokožku)
 • Cyklopentasiloxan (forma silikonu často používaná v kosmetice. Může pomoci některým složkám účinněji proniknout do pokožky).


Všechny jsou tedy přírodního původu a proto vynikající pro svou úžasnou účinnost bez jakýchkoli vedlejších nebo škodlivých účinků.

Existují nějaké kontraindikace nebo vedlejší účinky?

Po použití přípravku nebyly hlášeny žádné závažné vedlejší účinky, protože jeho hlavní složky jsou přírodního původu. Někteří muži však mají citlivější pokožku než jiní a může jim hrozit menší lokální podráždění (stejné neduhy, které mohou způsobit i ty nejběžnější pleťové krémy): svědění, zarudnutí a pálení.

Tyto účinky jsou však velmi vzácné a závisí na typu pleti muže, který hodlá přípravek používat.

Nezapomínejte však, že gel nepolykáte ani se nedostanete do kontaktu s očima.

sporan muži

Sporan Men kde koupit za nejlepší cenu

Sporan Men můžete zakoupit online na oficiálních stránkách výrobce (s 50% slevou).

Na webu existuje několik webových stránek, které prodávají tento produkt, ale doporučujeme vám jej objednat pouze z oficiálních zdrojů.

Vzhledem k politice společnosti také není možné zakoupit v lékárně Sporan Men Cream. To má zaručit 100% anonymitu a soukromí kupujících.

Odvážná volba, která přiměla výrobní společnost, aby se vzdala všech částí fyzických maloobchodníků, ale postupem času byla odměněna kupujícími, kteří respektovali jejich soukromí.

1 komentář u „Funguje krém Sporan Men? Názory, Fórum, Cena, Lékárna, Jak se přihlásit?“

Napsat komentář