Variforce – funguje to? Názory, fórum, ingredience, účinky, cena, kde koupit?

Variforce je revoluční léčba křečových žil a odstranění křečových žil . Produkt je dostupný ve formě lehkého krému, který nešpiní oblečení.  Krém se skládá z velmi silných 100% přírodních ingrediencí  , které nemají žádné vedlejší účinky a v tomto případě je může používat každý s křečovými žilami. Tento krém funguje jinak než jiné podobné produkty. Zejména na bolavé místo nepůsobí chladivě, působí dočasně, ale díky obsahu speciálně vybraných složek má ošetření silný vliv na posílení cév. Krém navíc odstraňuje lilky a zarudnutí z nohou.

>>>>>-50% Cena – Vari Force<<<<

Co jsou křečové žíly?
https://www.centerforvein.com/blog/what-is-the-difference-between-varicose-veins-and-spider-veins-db

Co jsou křečové žíly?

Křečové žíly jsou žíly pod kůží nohou, které se rozšířily, vyboulily a zkroutily. Jsou velmi časté a většině lidí nezpůsobují zdravotní problémy. Na nohou jsou dva hlavní žilní systémy:

  • Hluboké žíly: Svaly na nohou při chůzi stlačují hluboké žíly a přenášejí většinu krve zpět z nohou do srdce.
  • Povrchové křečové žíly: vyskytují se pod kůží, jsou méně důležité a mohou tvořit křečové žíly.

Všechny tyto žíly obsahují jednocestné chlopně, které udržují krev proudící směrem k srdci. Selhání těchto chlopní umožňuje, aby krev proudila zpět do žil a způsobuje tlakové přetížení ve stoje. Tento vysoký krevní tlak vede k rozšíření žil, takže se správně neuzavírají. Krev pak proudí zpět do nohy podél těchto žil a způsobuje rozvoj křečových žil. Zvýšený tlak v těchto žilách také podporuje rozvoj pavoučích žilek a změnu barvy, která vypadá jako modřiny.

>>>>>-50% Cena – Vari Force<<<<

Co způsobuje křečové žíly?

Křečové žíly a pavoučí žíly se často vyskytují v rodinách a mohou zde být dědičné prvky. Ženy trpí křečovými žilami častěji a může být postiženo až 50 % žen. Hormonální faktory, včetně puberty, těhotenství, menopauzy, užívání antikoncepčních pilulek a HRT, ovlivňují onemocnění.

Těhotenství:  U těhotných žen je velmi běžné, že se v prvním trimestru těhotenství rozvinou křečové žíly. Těhotenství způsobuje zvýšení hladiny hormonů a objemu krve, což následně způsobuje zvětšené žíly. Zvětšená děloha navíc zvyšuje tlak na žíly. Křečové žíly způsobené těhotenstvím se často zlepší do 3 měsíců po porodu. V následujících těhotenstvích však abnormální žíly pravděpodobně zůstanou.

Šek: Veniselle, Provenax.

Mezi další predisponující faktory patří stárnutí, dlouhodobé stání, obezita a poranění nohou.

Jaké jsou příznaky?

Mnoho lidí nemá žádné příznaky křečových žil, kromě toho, že jsou nápadné a jejich vzhled může být matoucí. Kromě kosmetického studu jsou nejčastějšími příznaky křečových žil bolest, nepohodlí a tíha v nohách, které se obvykle na konci dne zhoršují. Někdy může kotník také otéct. Tyto příznaky nejsou lékařsky závažné, ale lze je léčit, pokud jsou dostatečně obtěžující.

Přestože se křečové žíly mohou v průběhu let zhoršovat, často se to děje velmi pomalu. U pár lidí způsobuje vysoký krevní tlak v žilách poškození kůže kolem kotníku, která může zhnědnout, někdy s bílými jizvami. Může se u vás objevit ekzém (červená kožní vyrážka). Pokud se tyto kožní léze vyvinou nebo pokud je kůže zraněna, může se vyvinout ulcerace. Kožní léze jsou proto dobrým důvodem, proč navštívit svého praktického lékaře a odeslat vás ke specialistovi. V mnoha oblastech existují speciální kliniky pro bandážování bércových vředů pod dohledem kožních specialistů a vedené speciálně vyškolenými sestrami. Váš praktický lékař vás může poslat tam, nikoli k chirurgovi.

VariForce

Terapeutické složení krému proti křečovým žilám Variforce

Krém Variforce se používá ke zlepšení krevního oběhu v oblasti postižené křečovými žilami, snižuje nepohodlí a minimalizuje výskyt nových křečových žil. Působení krému v podstatě začíná stimulací správného krevního oběhu, protože to je hlavní příčinou křečových žil. Posilujte proto strukturu žilních stěn, abyste se vyhnuli vzniku nových křečových žil na nohou. Pravidelné používání krému v konečném důsledku snižuje nepohodlí a pocity bolesti, které jsou u tohoto stavu velmi časté.

Tento krém je moderní přípravek, který zlepšuje stav nohou postižených křečovými žilami a obnovuje krevní oběh v žilách. Obsahuje pouze 100% přírodní a vysoce koncentrované složky, které pronikají do epidermis a působí v deformovaných žilách, obnovují je a činí stěny plastičtějšími.

Léčba  je určena všem lidem s křečovými žilami  bez ohledu na stadium onemocnění nebo věk pacienta. Působení přípravku je mimořádně účinné v případě dolních končetin, kde začíná selhávat oběhový systém. Mírné křečové žíly a mírné otoky žil zmizí během několika dnů po aplikaci krému. Obvykle se však první viditelné účinky při pravidelném používání dostaví již po 10-14 dnech. V těžších případech může léčba trvat o něco déle. Hodně záleží na individuální predispozici a závažnosti příznaků.

>>>>>-50% Cena – Vari Force<<<<

VariForce

Složení kúry – účinné látky, přiložený leták

Složení krému VariForce  je nejkoncentrovanější receptura dostupná na trhu, certifikovaná a testovaná na bezpečnost a kvalitu. Vědci a vývojáři produktů považovali za nejúčinnější bylinné aktivní složky, extrakty, pomocné látky a bioaktivní sloučeniny, které mají regenerační, protizánětlivé a vyživující účinky.

Zde jsou hlavní bioaktivní složky ve složení masti:

  • Olej z hroznových jader  – protože obsahuje Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, má léčivé vlastnosti. Zastavuje tvorbu blokád nebo sraženin v cévních sítích. Má protizánětlivé vlastnosti, posiluje imunitu, reguluje činnost srdce, nervového systému a dalších orgánů.
  • Mátový olej – zmírňuje bolesti způsobené křečovými žilami. Má chladivý a uklidňující účinek. Vitamin A a vitamin C ve složení oleje jsou zodpovědné za regeneraci buněk. Složka navíc chrání před infekcemi, posiluje imunitní systém, je silným antioxidantem, který usnadňuje hojení ran. Je bohatý na minerály, železo, hořčík, fosfor a vápník.
  • Kokosový olej – posiluje žíly postižené křečovými žilami, snižuje riziko ucpání žil, příznivě působí na pokožku.
  • Eukalyptový olej – tiší bolest a působí relaxačně, účinně zmírňuje příznaky stresu, působí analgeticky, zabraňuje množení bakterií a virů, které mohou způsobovat křečové žíly.
  • Susanový olej – stimuluje tvorbu kolagenu, dokonale hydratuje pokožku, má protizánětlivé vlastnosti, redukuje křečové žíly.

Tyto 100% přírodní ingredience pomáhají zvyšovat propustnost cév, opravují kožní léze, urychlují metabolismus tkání a zlepšují krevní oběh.

Jak kúru aplikovat – správný způsob aplikace krému, kontraindikace

Krém VariForce nanášejte  na pokožku končetin 1-2x denně, obvykle ráno a večer. Zvláště důležité je aplikovat krém večer, protože aktivní složky krému mohou působit na křečové žíly v noci, kdy jsou nohy uvolněné.

Léčba trvá 28 dní a je třeba dodržovat doporučení obsažená v příbalovém letáku a další doporučení výrobce. S pouze 100% přírodními složkami ve svém složení nemá tento produkt žádné kontraindikace a nemá žádné vedlejší účinky. V případě potřeby lze navíc v léčbě pokračovat po 2týdenní přestávce.

Jediné ošetření přináší úžasné výhody pro zdraví nohou a žil, zlepšuje stav křečových žil a normalizuje krevní oběh. A co je nejdůležitější, umět odstranit všechny viditelné známky křečových žil. Kompletní ošetření navíc zaručuje  odstranění váhy nohou  , otoků, bolestí, svědění, mravenčení a mnoha dalších příznaků, které postihují všechny lidi s křečovými žilami.

>>>>>-50% Cena – Vari Force<<<<

VariForce

Cena krému VariForce – stránky výrobce, lékárny, Amazon

Na začátku článku jsem zmínil, že tento krém lze zakoupit za velmi nízkou cenu na oficiálních stránkách výrobce. Chcete-li využít nabídku 50% slevy, stačí objednat zde na webu. Máte také zaručeno, že obdržíte originální a ne falešný produkt.

Jedním z kladů tohoto ošetření je snadno dostupná cena. Krém VariForce  lze zakoupit na stránkách výrobce bez lékařského předpisu a se slevou.

Názory uživatelů – kdo tuto léčbu použil, opravdu funguje? fóra, názory specialistů

Tato kúra prokázala svou účinnost po celém světě díky svému nepopiratelnému terapeutickému účinku, ale také díky některým unikátním vlastnostem, které u jiných ošetření jen tak nenajdete. Na trhu jsou i jiné křečové žíly, ale krém VariForce je vyroben pouze ze  100% přírodních složek  , které nezpůsobují vedlejší účinky a nemají žádné kontraindikace.

Abychom se přesvědčili o účinnosti krému VariForce a mohli produkt bezpečně doporučit, hledali jsme podrobné informace o účincích složek, účincích krému na křečové žíly, vážně jsme studovali na různých stránkách a vzali v úvahu názory odborníků a komentáře uživatelů, kteří produkt vyzkoušeli. Celkově je zpětná vazba uživatelů na internetu pozitivní. Objevují se i negativní komentáře, ale píší je ti, kteří buď výrobek nekoupili na stránkách výrobce a dostali se tak do vlastnictví padělku, nebo se neřídili doporučeními obsaženými v příbalovém letáku.

Došli jsme tedy ke konečnému závěru, že použití kúry s účinnými složkami 100% rostlinného původu je tou nejlepší volbou pro tělo i pro léčení. Každá složka krému na křečové žíly pochází z přírody. Navíc generuje 100% pozitivní vliv na zdraví a odstranění křečových žil.

>>>>>-50% Cena – Vari Force<<<<

1 komentář u „Variforce – funguje to? Názory, fórum, ingredience, účinky, cena, kde koupit?“

Napsat komentář